Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Eman utrpěl na stavbě těžkou nehodu, při které přišel o obě uši. Když se má vrátit z nemocnice, mistr všechny svolá a upozorňuje zejména Karla, bývalého policajta, ale i ostatní, aby byli na Emana hodní, že to těžce nese, tak aby mu to nepřipomínali.

Marod je první den zase v práci, dělají s Karlem a ten neví, na co by zavedl řeč, aby kolegovi zvednul náladu. Nakonec povídá: "Koukám, že se ti zlepšil zrak, co?"

"Jo? Proč myslíš?"

"No, že už nenosíš brýle!"

 

 

Přijde zahraniční návštěvník na policejní stanici v Paříži a hlásí, že mu zmizela tchyně: "Je 1,65 metru vysoká, chybí jí 13 zubů, šilhá a nosí střevíce číslo 45."

"Dobrá, až ji najdeme, dáme vám vědět," slíbí mu komisař.

Za několik dní se zeť telefonicky dotazuje, zda už je známo něco o jeho tchyni. Komisař odpoví: "Máte štěstí, nenašli jsme ji!"

 

 

"Pane doktore, každou noc se mi zdá děsný sen. Jdu po ulici a vidím svou tchyni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenkavou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!" Doktor zvolá: "To je strašné, vždyť i já sem se vyděsil!" "Ale to ještě nic není, teď vám popíšu toho krokodýla."

 

 

Odsouzenec v cele smrti se ptá kata, kdy už bude konečně poprava?
"Podle toho, jak to vypadá," povídá kat, "tak asi přibližně za měsíc."
"A dřív to nejde?" děsí se odsouzený. "Za týden má sem přijet tchýně a já bych se toho nerad dočkal."

 

 

Psychiatr vyšetřuje pacienta. Na papír nakreslí čáru, ukáže mu to a ptá se ho: "Na co myslíte?" "Na nahou ženu." Psychiatr zakroutí hlavou, nakreslí kruh a ptá se znova: "Na co teď myslíte?" "Na nahou ženu." Nakreslí na papír trojúhelník a ukáže mu to se slovy: "Na co myslíte teď?" "Na nahou ženu."
"Vy jste posedlý sexem!" říká doktor.
"Proč já? Vždyť vy kreslíte ty oplzlosti."

 

 

Lékař psychiatrické léčebny k pacientovi:
"Tak jste úplně vyléčen a můžete se vrátit k manželce!"
"Vy si snad myslíte, že jsem blázen?!"

 

 

"Dědečku, byl jsi za války partizánem?"
"Nein!"

 

Velitel si nechá nastoupit své muže nahé.
"Proč ho máte červenýho?" Ptá se prvního
"Strkal jsem ho do bandasky"
"A proč vy?"
"Strkal jsem ho do bandasky"
Třetí ho červenýho nemá, ale má červenou p*del.
"A proč vy máte červenou p*del?"
"Vojín Bandaska, pane"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Milan+ napsal:

To už jsem sem dával loni.

Omlouvám se @Milan+, že jsem si neprošel těch 663 stránek zpětně a nezkontroloval všechny Tvoje příspěvky, které jsi sem loni a dříve vložil :mad:

Pokud na tento konkrétní mp4 soubor vlastníš autorská práva (nebo ho dokonce vlastníš jako NFT:cool:), tak Ti budu doživotně vyplácet rentu v podobě pytel sušené tmy za rok :potlesk

Omlouvám se i ostatním uživatelům, že toto není vtip :roll - z toho plyne "nepsané" pravidlo tohoto vlákna - "líbí, nelíbí a nereagovat" :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...