Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 14 minutami, Medvěd napsal:

Nechci vypadat jako moralizátor, ale "vtipy" (dle mého spíš urážky) tohoto zrna tu snad vídat nepotřebujeme.

Může autor osvětlit co mu na urážce pana Svěráka přišlo tak vtipné?

Prostě je to vtip, to je cely. Nic v tom nehledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Medvěd napsal:

Nechci vypadat jako moralizátor, ale "vtipy" (dle mého spíš urážky) tohoto zrna tu snad vídat nepotřebujeme.

Může autor osvětlit co mu na urážce pana Svěráka přišlo tak vtipné?

Podle toho jak se přou se Smoljakem,tak on ten Svěrák, až tak rovný také není a původně , když jsem byl mladší ,tak jsem věřil , že jo,ale jelikož jezdil do Kopidlna a teta bydlela asi 6 baráků vedle,tak říkala také , že ze začátku jak se uvedl ,ale pak už lid názor změnil.

Pracovní činnost mu neberu.

Tohle je holt jen vtip. Někdo to na to udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lékařském kongresu se chlubí Italský doktor: "V Itálii máme tak vyspělou medicínu, že když vyjmeme jednomu muži varlata a implantujeme je do jiného muže, tak za šest neděl může hledat práci."
Holandský doktor říká: "To není nic zvláštního. U nás transplantujeme část mozku z jednoho muže do druhého a za čtyři týdny už může hledat práci."
Kanadský lékař říká: "Pánové, u nás implantujeme muži srdce a za dva týdny může hledat práci."
Český doktor na to: "Pánové, kam se na nás hrabete. V roce 1989 jsme vzali muže, který neměl v pořádku ani mozek, ani srdce, ani koule, udělali jsme z něj prezidenta a od té doby celé Česko i Slovensko hledá práci."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Babiš chytá ryby a uloví zlatou rybku. 
Rybka mu povídá : "Andreji, když mě pustíš, splním ti tři přání"!  
Andrej si říká: "*neumím psát slušně*a já žádné přání mít nemusím...  
mám na co si vzpomenu, ale když jinak nedáš, tak si přeji,  
aby celé Čapí hnízdo bylo ze zlata"! 
Prásk, rána jako z děla a čapí hnízdo je celé zlaté! Tak to druhé přání - to bych chtěl, tu nejkrásnější babu světa! Prásk, rána a na pohovce před ním leží ženská, až oči přecházejí... prsa krásné čtyřky, nohy do praku, eňo - ňuňo! Babiš v úžasu čučí a pak povídá: To je sice moc pěkné, ale na ňu by som potreboval  mať eště alespoň 5 ***ov! 
 Prásk, rána jako z děla a před ním stojí: Kalousek, Gazdík, Fiala, Bartoš, Benda

143079854_2786948234907251_3164674035280143193_n.jpg

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...