Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 48 minutami, Péťa napsal:

.... Já teda jsem i proti tetování, i to je hnus. Na mladé holce, když je tetování decentní, tak je to třeba i hezké, ale co za 20 let? To už ale není vtipné :xvul

Tak já jsem z generace, kdy potetovanec = basman (kriminálník) a měl bych zcela vážný problém, kdyby si Pavel jednou měl domů dotáhnout nějakou obrázkovou vilu. Že by snad mohl kdy přijít s tetováním na vlastní kůži  nepředpokládám = věřím, že jsem ho vychoval tak, že ho podobné nápady míjejí velikým obloukem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já bych zas řekl, že tetování a piercing patří k dnešní době. Jenže je to jako všechno, kdejakej tydít a socka musí tu kérku mít a prostě nemá prachy si nechat udělat pořádnou od profíků.
To se pak potkáváte s lidma a na dotaz cože to na tý kérce j,e vám pět a více let říkají "tygr, ale ještě není dodělanej až budu mít prachy, tak bude přes celou ruku". Jenže tihle týpkové většinou ty prachy nikdy mít nebudou.
Znám lidi, kteří do toho investují docela dost peněz a má to hlavu a patu.
Jistě že ty extrémy, kde si lidi nachávají implantovat různý věci pod kůži, odstraňovat oční víčka či uši a rozštěpit jazyk jsou přes čáru. Ale je to jejich tělo a řivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jeden potetovanec kandidoval na prezidenta a byť tam místo něj usedlo něco, na co nemám slov, tak ten dotyčný je údajně velice chytrý a uznávaný odborník ve svém oboru. Přesto jsem byl rád, že do užšího výběru tehdy nepostoupil

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, celkem jsme tu zacli porusovat pravidla o komentovani prispevku. Jako jednou u kontroverze tetovani, budiz, ale jinak pojdme to trosku zase uklidnit. A k tematu, ja kerky mam na obou ramenou, zena taky, pres cely bok ma kvety lilii, na kotniku, a na zadech asi 3 a vubec mi to nevadi. Az bude starsi tak nahodi jednodilne plavky a na kotniku uz to snad nebude takova hruza, aby kolemjdouci omldlivali pri cumeni na starou babu :D  jinak jsou i zenske, kterym kerky vyrazne slusi :D 

no a taky nejaky ten vtip :D 

51IaOY4+CEL._AC_SX385_.jpg

8297beb84b12e4ee5483d33a77b18b4e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDYŽ MÁŠ PROBLÉM
*******
Milá technická podporo,
loni jsem aktualizovala program MILENEC 5.0 na program MANŽEL 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací KVĚTINY 3.5 a ŠPERKY 2.0, které přitom v programu MILENEC 5.0 fungovaly bezchybně.
Navíc program MANŽEL 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace, jako třeba ROMANTIKA 9.5 nebo OSOBNÍ POZORNOSTI 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace j...a..ko je FOTBAL 5.0 nebo HOKEJ 3.0.
Také aplikace ROZHOVOR 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace ÚKLID 2.6 celý systém zkolabuje‼️ Zkusila jsem aplikaci REJPÁNÍ 5.3, abych tyto problémy odstranila,ale nepomohlo to.
Co mám dělat?
Zoufalá.

Vážená Zoufalá,
uvědomte si, prosím, že program MILENEC 5.0 patří do příslušenství HRY.
Zatímco program MANŽEL 1.0 je operační systém.

Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci SLZY 6.2 , a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci VINA 3.0.
Program MANŽEL 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikaci ŠPERKY 2.0 a KVĚTINY 3.5.

Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit,že MANŽEL 1.0 se změní na program PODRÁŽDĚNÉTICHO 2.5 nebo PIVO 6.1.🍺
Pozor‼️‼️‼️
Program PIVO 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikaci PRDĚNÍAHLASITÉCHRÁPÁNÍ BETA.

V žádném případě neinstalujte program TCHÝNĚ 1.0. Do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu!

Také se nesnažte znovu nainstalovat program MILENEC 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a její instalace zhroutí program MANŽEL 1.0.

Shrnutí:
MANŽEL 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru na zvětšení paměti a výkonu.

Doporučujeme programy VAŘENÍ 3.0 a SVŮDNÉPRÁDLO 7.7.

Hodně štěstí! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citáty chytrých právniček

Jejich autorky nejsou nijak zaostalé. Jsou to právničky! Tyto otázky a odpovědi totiž skutečně padaly vesměs v soudní síni. Z úst soudkyň a obhájkyň:

1. "Je to pravda, pane doktore, že pokud někdo zemře ve spánku, neví o tom až do rána?"

2. "Váš nejmladší syn, ten dvacetiletý, kolik je mu let?"

3. "Byl jste přítomen, když byl pořízen váš snímek?"

4. "Byl jste sám, či o samotě?"

5. "Byl jste to vy, nebo váš mladší bratr, kdo byl zabit ve válce?"

6. "Zabil vás?"

7. "Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku nárazu?"

8. "Chápu to tak, že jste tam zůstal až do svého odchodu?"

9. "Kolikrát jste spáchal sebevraždu?"

10. Otázka: "Takže datum početí vašeho dítěte bylo pátého srpna?"

Odpověď: "Ano."

Otázka: "A co jste v tu dobu dělala?"

11. Otázka: "Takže ona měla tři děti?"

Odpověď: "Ano"

Otázka: "Kolik mezi nimi bylo chlapců?"

Odpověď: "Žádný."

Otázka: "Byla mezi nimi nějaká děvčata?"

12. Otázka: "Takže ty schody vedly dolu do sklepa?"

Odpověď: "Ano"

Otázka: "A ty schody vedly také nahoru?"

13. Otázka: "Vy jste podnikl poměrně dalekou svatební cestu, že?"

Odpověď: "Ano, jel jsem do Ameriky, paní soudkyně."

Otázka: "A vzal jste s sebou svou novou ženu?"

14. Otázka: "Jak bylo ukončeno vaše první manželství?"

Odpověď: "Smrtí."

Otázka: "A čí smrtí došlo k ukončení manželství?"

15. Otázka: "Můžete tu osobu popsat?"

Odpověď: "Byl střední výšky a měl plnovous."

Otázka: "A šlo o muže či ženu?"

16. Otázka: "Doktore, kolik pitev jste vykonal na mrtvých?"

Odpověď: "Všechny mnou vykonané pitvy byly vykonány na mrtvých."

17. Otázka: "Jste kvalifikován k podávání vzorku moči?"

Odpověď: "Odmalička."

18. Otázka: "Doktore, než jste započal pitvu, zkontroloval jste tep?"

Odpověď: "Ne"

Otázka: "zkontroloval jste krevní tlak?"

Odpověď: "Ne"

Otázka: "zkusil jste nalézt známku dechu?"

Odpověď: "Ne"

Otázka: "Takže, je možné, že při započetí pitvy byla pacientka stále naživu?"

Odpověď: "Ne"

Otázka: "Jak si můžete být tak jist?"

Odpověď: "Protože její mozek ležel ve sklenici na mém stole."

Otázka: "Nicméně, je i přesto možné, že byla stále naživu?"

Odpověď: "Je možné, že byla stále na živu a vydělávala si jako právnička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...