Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

·    Blíží se doba, kdy přežije ten, kdo má brambory, ne ten, kdo má Ferrari.

 
 

 ·    Víte jaký je rozdíl mezi Pražákem a Vietnamcem? Vietnamec mluví česky a je pracovitý.

 

 ·    Mám takový pocit, že za pár dní nám počet pozitivně testovaných překročí počet obyvatel ČR.

 
 

 ·    Chtěl jsem s Tebou bojovat rozumem, ale vidím, že nejsi ozbrojený.

 

 ·    Dneska jsem přemluvil manželku, že si budeme hrát na doktora. Souhlasila a dala mi termín na červen.

 

 ·    Ještě 27x nikam večer nepůjdeme a jsou Vánoce.

 
 

 ·    Dejte pozor na roušky, žerou lidi. Teď jsem jednu viděl na zemi a člověk nikde.

 

 ·    Pane doktore, co mám napsat jako příčinu smrti. Napište Covid-19. Ale on má 40 bodných ran? Tak napište

 Covid-19 a nečekané komplikace.

 
 

 ·    V noci mě ve tři ráno probudila, že se chce milovat. Povídám, ty bláho, koho já ti teď ve tři ráno budu shánět?

 

 ·    Proč nám Němci nevnucují jejich plat a jejich důchody tak, jako nám vnucují „jejich uprchlíky“? Nevíte to

 náhodou někdo?

 
 

 ·    Koukám se na sebe do zrcadla, jaká jsem přitažlivá a krásná. Jako by mi bylo zase 20 let. V každém případě

 tohle víno si ještě koupím.

 

 ·    Můj ex mě chtěl ztrapnit před svými kamarády. Řekl o mě, že jsem špatná v posteli. No

 měli jste vidět ten jeho výraz, když s ním ani jeden nesouhlasil.

 
 

 ·    Miláčku jsem tlustá? Zlatíčko, ty nejsi tlustá, jsi prostě připravená na zimu.

 

 ·    Mám otázku. Od pondělka ještě platí občanské průkazy nebo už jen certifikáty z testů?

 
 

 ·    Doktor: Tyhle prášky budete brát 3x denně.Angličan: Thanks. Němec: Danke. Francouz: Merci. Čech: A může se 

 na to chlastat?

 

 ·    Já: Začínám s 4N dietou? Kamarádka: A to je jaká? Já: Nenakoupíš – nemáš – nesežereš– 

 neutratíš.

 
 

 ·    Práce na zahradě je ten nejlepší relax. Samozřejmě taky záleží na tom, koho zrovna zakopáváš.

 

 ·    Maminko, mohl bych dneska jít s kamarády ven? Jaroslave, je Ti 32 let, Ty by ses hlavně neměl už vracet.

          A poslední významný vědecký objev: 
            Američtí vědci zjistili, že muži s knírem jsou atraktivnější než ženy s knírem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...