Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Kukačky

  Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek.Manželovi jsem řekla, že sevrátím o půlnoci."Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o Minutu později!" prohlásila jsem avyrazila.Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinkya znovu tanečky,ještě víc drinků... bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny v noci.Vcházím do bytu,jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku vhodinách, jak kuká třikrát!Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukalajsem sama ještě devětkrát...Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takovýdobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem...!Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní. Ráno,během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila.Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti."To je skvělé, jsem zachráněná..!" pomyslela jsem si a otřela pot z čela."Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny."Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně:"Aaano ? A prroč, miláčku?"A on na to: "Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom nevím, jak toudělala -vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni,zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu.Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku.Potom mě poslala do prdele a svalila se vedle mě.Pak zakukala naposledy a začala chrápat.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde žena na sociálku pro podporu a s sebou si přivede patnáct dětí. 

Vejdou do kanceláře a žena zavelí: „Pepo, sednout!“ A všechny děti se posadí. 

Úřednice chvíli kouká vyjeveně, pak se osmělí a zeptá, jak se děti jmenují,
aby  si je zapsala. „To je jednoduché, kluci jsou všichni Josef a holky Josefina.“

„Opravdu?“„ Ano, hrozně to zjednodušuje život.

Ráno zavelím ‚Pepo, vstávat!‘  a všechny vstanou.

Pak zavelím ‚Pepo, jídlo!‘ a všechny se nasnídají a tak
to  jde celý den.“

„No co když potřebujete zavolat na jedno konkrétní dítě?“

„Pak ho zavolám podle příjmení.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...