Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

pro starší ročníky :)

Roh ulice je dvakrát dále, než býval, a přidali tam stoupání, to dříve určitě nebylo.

Přestal jsem dobíhat autobusy, nějak rychleji se rozjíždějí.

Jsem přesvědčený, že schody teď dělají vyšší, a všimli jste si, jakými malými písmenky dnes tisknou noviny?

Proč v poslední době všichni mluví nějak potichu a nezřetelně?

A oblečení se vyrábí nějaké těsné, hlavně v pase a stehnech, je to hrozně nepříjemné.

Tuhle jsem potkal jednu známou, tak zestárla, že mě vůbec nepoznala.

O tom všem jsem přemýšlel ráno, když jsem se myl, dnes se už nedělají ani tak dobrá zrcadla, jako před 50 lety. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskrétnost na prvním místě :D 

120259040_10213821785698401_8393472798572304885_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=825194&_nc_ohc=l5qxrwmybVMAX9BrkfM&_nc_ht=scontent.fprg3-1.fna&oh=ebfc33d3ec9abfaabc7f7dc9ddf271a2&oe=5F95A033

Loni se mi povedlo něco podobného , švagrová měla 40tiny , je bez chlapa tak jsem ji objednal něco podobného , jelikož jsem se styděl jít osobně do sexshopu , tak jsem to objednal , doručení jsem si nechal na adresu kde jsem zrovna pracoval , no a tak nějak se mi povedlo že to PPL dovezlo když jsem byl pryč . Domluvil jsem se že to kolegové převezmou , twl řidička PPL je takové držka co mluví od srdce :D  Předávala jim to venku na autobusové zastávce , a už z dálky řvala smíchy že ať si s tím šidítkem užijou krásnej večer plnej rozkoše :D  prej ostuda na celou ulici , ještě že jsem tam nebyl :D . Završil jsem to předáním na oslavě ,zabalil jsem to do několika krabic od velké po nejmenší a každou vystlal nějakým bordelem , od kuliček polystyrenu , sena , kousíčků papíru a pod.. jenže jsem na oslavu jel později, netušil jsem že je tam asi 30 lidí :D  když na zahradě otevírala poslední krabici neběhlo tam nečekaně asi 10 dětí , myslím že někteří rodiče měli co vysvětlovat, co to je za hračku :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nevím, už jsem objednával víc věcí z e-shopu s tímhle sortimentem.
Vždy u nich je základ diskrétnost, obyčejně je jako odesílatel uvedena nějaká Firma s.r.o., která ani nefiguruje na stránkách toho sexshopu.   
Nikdy nebyl na balíčku odesílatel sexshop či popisky a názvy ze kterých by se dal odvodit obsah balíčku. Kurýr nikdy neví co v balíčku je. A asi ho to ani nezajímá.
Typuju, že tyhle nápisy na balíky se píšou většinou, když posíláš něco kamarádovi a bere se to jako veliká sranda. Čemuž moc nerozumím, ale budiž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal , foto není moje a je určitě možné že posloužilo jako vtip.

Odkud věděla řidička PPL že pochází můj balík , netuším ale asi má praxi a nemýlila se . Byla to moje jediná zkušenost objednání tohoto sortimentu a posloužila taktéž jako vtip . Momentálně nemám v plánu něco podobného objednávat , neboť to z žádných důvodů nepotřebujeme a skvěle si vystačíme přirozenou cestou :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Davidak79 napsal:

balík není můj , to mě jen inspirovalo napsat můj příběh 

Já dělal něco podobného ale tam ty děti naštěstí ten anální kolík nepoznaly.. 😃 ( jinak bylo to plný kováků a štěrku a vážilo to 20 kg) 

DSC_0017_5.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde kapitán do letadla mezi cestující: "Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli
všechna zavazadla, ale to nestačí. Musíme obětovat část cestujících, aby ostatní přežili.
Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, sexuální orientaci.
Spravedlivé to bude podle abecedy. Ke dveřím proto nastoupí: arabové, buzeranti, cikáni a připraví se černoši...."
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...