Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakira Suzukiho z Japonska. Hodina začíná a učitelka prohlásí: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl: Dejte mi svobodu, nebo mě zabte?”

Ve třídě hrobové ticho, jen Suzuki zvedne ruku: „Patrick Henry, 1775, Filadelfie.”

„Výborně, Suzuki. A kdo řekl: Stát je národ a národ nesmí zhynout?”

Suzuki se postaví: „Abraham Lincoln, 1863, Washington.”

Učitelka se podívá na žáky a pokárá je: „Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!”

Zezadu se ozve tichý hlas: „Polib mi, zasranej Japončíku!”

„Kdo to řekl?” zvolá učitelka.

Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur, 1942, Guadalcanal, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler.”

Třída ztichne, jen zezadu se ozve: „Je mi z toho na blití!”

Učitelka křičí: „Kdo to byl?!”

Suzuki okamžitě odpovídá: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, 1991, Tokio.”

Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!”

Učitelka hystericky: „A dost! Kdo to byl teď?!”

Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Levinské, Oválná pracovna Bílého domu, Washington, 1997.”

Další ze studentů se postaví a zařve: „Suzuki je hromada *neumím psát slušně*ek!”

A Suzuki opět klidně: „Valentino Rossi, 2002, Velká cena motocyklů, Brazílie.”

Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí. Otevřou se dveře a vejde ředitel: „*neumím psát slušně*a, takový bordel jsem ještě neviděl!”

Suzuki: „Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, 2003, Praha.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přide chlápek na policejní stanici a ptá se: "Prosím vás, kde tady máte bonzárnu?"

"Až na konci téhle chodby, poslední dveře vpravo".

Chlápek poděkuje a vydá se určeným směrem. Přide ke dveřím, zaklepe, vejde, pozdraví a hned spustí na přítomného příslušníka:

"Mám souseda a ten má na zahradě složený dříví."

Policista se na něj podívá a říká: "No, to nám ale nestačí, musíte mi říct víc".

Bonzák: "Von toho dříví má sto metru a je dovezený z Německa".

Policista: "To nám ale pořád nestačí".

Bonzák: "Ale von v něm pašuje zlato!".

Policajt se usměje a vezme telefon a začne plánovat akci.

Bonzák spokojeně odejde domů, otevře si pivo, zvedne telefon a volá sousedovi, kterého právě udal:

"Tak jsem Ti, Josef, objednal to sekaní dříví a mám pocit, že to bude stejná parta, která Ti na jaře zryla zahrádku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...