Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

V obchodě s konfekcí přijali na letní brigádu vysokoškoláka. Když skončí první den, majitel obchodu podá studentovi koště, ať zamete obchod. Student se ale ohrazuje, že je vysokoškolák.
A majitel mu řekne: "Tak promiňte, já si to neuvědomil, dejte mi to, já vám to ukážu."

================================================================================

Přijde paní do drogerie a prohlíží si mýdla. Zavolá si prodavače a poprosí ho, jestli by jí nemohl sundat to růžové mýdlo. Prodavač vezme schůdky, mýdlo podá a jde si dělat svou práci.
Za chvíli ho paní opět zavolá a říká: "Prosím vás, tohle se mi nelíbí, mohl by jste mi podat támhleto zelené?"
Prodavač opět vezme schůdky, vymění mýdla a jde si po svém.
Po nějakém čase si ho opět paní zavolá se slovy: "Já bych si přece jen vzala to růžové, to zelené se mi moc nelíbí."
Prodavač vrátí mýdlo a beze slova jde ke dveřím.
Paní se ho udiveně ptá: "Kam si myslíte, že jdete?"
A prodavač odpoví: "Víte, mi teď máme týden slušného chování k zákazníkům, tak jdu za vás do pr*ele, abych tam nemusel poslat vás."

================================================================================

V ložnici si to manželka celníka rozdává s milencem a najednou slyší ve dveřích klíč.
"Proboha, schovej se pod postel, manžel vždycky všechno prohledává, ale tam tě snad nenajde."
Milenec se schová a oba čekají co bude.
Manžel – celník vejde do pokoje a když uvidí svou ženu nahou v posteli, začne prohledávat byt.
Koukne do skříně a řekne: "Tak tady nic."
Koukne do koupelny a říká: "Tady taky nic."
Chce se podívat pod postel, ale z pod ní vyjede ruka, která drží 500 euro.
Manžel se rozhlídne, sbalí 500 euro a říká: "Tak tady sem taky nic neviděl."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncem šestnáctého století se v italské Cremoně sešly tři známé rodiny, které vyráběly housle. Před obchodem Arnatiů stála velká cedule:
"Nejlepší housle v Itálii!"
Hned vedle, před domem Guarnierů, bylo na ceduli zlatým písmem:
"Nejlepší housle na světě!"
Na konci ulice byla dílna Antona Stradivariho, a na jejích dveřích malá cedulka:
"Nejlepší housle v ulici."

================================================================================

Čtyři přátelé, inženýr, chemik, účetní a státní úředník, se
rozpovídali o svých kočkách a jejich přednostech a inteligenci.

Abych předvedl svou kočku, povídá inženýr: "Šroubku, ukaž co umíš!"
A Šroubek vyskočil na stůl, vzal do paciček tužku a na kus papíru nakreslil čtverec, trojúhelník a kruh. Všichni uznale pokývali hlavou.

Tu účetní zavolal na svou kočku: "Fakturko, předveď se!"
Fakturka odběhla do kuchyně a přinesla podnos plný sušenek.
Sušenky rozdělila do sloupečků, tak aby v každém sloupečku bylo stejně sušenek.

Opět všichni uznale pokývali hlavou. Pak zavolal chemik:
"Trichloretyléne, do toho!" A Trichloretylén odběhl do kuchyně a donesl mléko a čtyři skleničky a do každé z nich nalil přesně 100 mililitrů mléka a přitom mu neukápla ani kapka.

I tentokrát pokývali všichni uznale hlavou a obrátili své pohledy na státního úředníka. Státní úředník jen zavolal: "Rauchpauzo, začni!" A Rauchpauza vyskočila na stolek, sežrala všechny sušenky, vypila všechno mléko, vyčůrala se na papír s geometrickými náčrtky, pak vyhnala ven ostatní kočky, postěžovala si, že ji od toho bolí v zádech, sepsala rozhořčenou stížnost na nehygienické pracovní podmínky, vyplnila žádost o náhradu škody, hodila se marod a odešla na zbytek dne domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dentistka drží pacientovi u pusy vrtačku a říká:
"Pamatuješ si, jak si mě ve škole tahal za vlasy?"

================================================================================

"Nemluvte s nikým o výši vašeho platu," říká šéf novému zaměstnanci.
"Nebojte se, za jeho výši se stydím stejně jako vy."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoho dne v Ostravě přišli k praktickému lékaři dva černoši na zdravotní prohlídku.

Doktor je oba prohlédl, všechno si zapsal, a když odcházeli, řekl: „Promiňte pánové, to je u vás černochů normální, že jste někteří celí černí a někteří celí černí, akorát s růžovým přirozením?“
A jeden z těch pánů řekl: „Ale pane doktore, my nejsme černoši, my jsme havíři. A tady Franta byl na svačinu doma.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...