Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

2 Havlicek.Lukas: tohle pro mě jako boleslaváka není moc vtipné, vzhledem k tomu, jaká verbež je sem kvůli fabrice natahaná 😐

2 Zodiak: 1. dírka je zade(če)k, 2. je pipinka a 3 je pupík, nebo mi něco uniklo?

 

Ředitel ŘSD dnes oznámil, že loňská kalamita se na D1 nebude opakovat.
Také oznámil, že s okamžitou platností dojde k přejmenování D1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je ta čeština krásná. Co udělá čárka ve větě. Něco pro @StibTo 

Moje stará pila leží ve sklepě.

Moje stará pila, leží ve sklepě.

nebo

Sekretářka říká:

"Co zase chcete pane řediteli?"

"Co, zase chcete, pane řediteli?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně.
Vtom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká:
"Měl jsem poměr s vaší dcerou, ...ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem však vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné: Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila..."
Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: "Tak ji vošukáš znova, žádný problém!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena si stěžovala doktorovi, že její muž chce denně souložit i 4-5x za sebou, že to přece není k vydržení.
- Chtělo by to narušit jeho zvyklosti, obvyklý rituál, nebo tak něco. Děláte to například potmě?
Jojo, vždycky potmě.
- No vidíte, Tak ho nechte jednou, dvakrát a až už to nebudete chtít, tak znenadání rozsviťte a to ho jistě zaskočí tak, že už nebude mít čím.

Druhá návštěva u doktora. Na dotaz, zdali to pomohlo, žena odpověděla:
Jak jste řekl, 2x, pak jsem nečekaně rozsvítila. pane doktore, to byla hrůza! Na mně docela cizí chlap a muj starej prodával v předsíni vstupenky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Otevře dveře do třídy, postaví před žáky a začne: "Děti, chtěla bych vám říct... "Ale děti po paní učitelce začnou házet papírky a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná utíká za ředitelem. Ředitel povídá:"Paní kolegyně, já vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba nejprve zaujmout a ...potom začít vykládat. Tak se pojďte podívat." Ředitel rozkopne dveře do třídy... "Nazdar zmrdi!" "Čágo řediteli!" "Dokážete vy polointeligentní hovada natáhnout šprcku na glóbus?" "A co je to glóbus?" "Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka zeměpisu..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...