Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

"A dědečku, proč jsi tenkrát skončil v armádě?
Víte děti, byl jsem v Kambodži, Somálsku, Afghánistánu. Bylo to peklo, ale na to jsme byli cvičeni. A pak nás poslali na D1.
Hodně nás tam zůstalo ..."

Upraveno uživatelem *nohafuc*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde pošťák kolem činžáku v pondělí v poledne a vidí jak pan Novák,celý rozespalý,červený oči, evidentně po pařbě, vyhazuje do popelnice hromadu flašek.Pošťák: „U vás byl mejdan, co?“Novák: „Nojo, od pátku jsme pařili, všechny partaje u nás doma a pak jsme hráli hru: „Poznáš, kdo to je?“„Poznáš kdo to je? Jak se to hraje?“„Chlap jde za plentu a ukáže jen ptáka a ženský mají poznat, kdo je za plentou schovaný.“„No, to musela být ale sranda!? Škoda že jsem tam nebyl!“„To bych Ti ani neradil, mohl bys dostat přes hubu, tvoje jméno tam padlo jedenáctkrát.“ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu ráno jsem si přivstal, potichu se oblékl, udělal si snídani a pomalu odešel do garáže. Za auto jsem připnul přívěs s člunem a těšil se na krásnou rybařinu. Když jsem však otevřel dveře garáže, zjistil jsem, že venku fouká vítr 90 km/h a je pěkná zima. Pustil jsem si rádio a zjistil jsem, že takové mizerné počasí má být po celý víkend. Šel jsem tedy zpátky do domu, potichu se svlékl a vlezl znovu do postele. Objal jsem svoji ženu zezadu a tichým hlasem jí pošeptal: "Dneska je venku příšerné počasí, skoro mě ofouklo". Moje žena na to odpověděla: "No a to si představ miláčku, že ten můj blbec v tom počasí odjel na ryby".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...