Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Slovenský vesničan jede do Anglie a po příjezdu ho začne neuvěřitelně bolet zub, takže musí zajít k zubaři. Když tam přijde, ukáže na zub a říká: „Tu.” A zubař mu vytrhne dva zuby.
Když vesničan druhý den potká svého známého, který mu vysvětlí, že „tu” znamená anglicky „dva”, zařekne se, že si na to slovo bude dávat pozor. Brzy se však ozve další zuby, a tak jde vesničan znovu k zubaři. Když mu chce ukázat bolavý zub, pro jistotu na něj ukáže a řekne: „Ten.”

=================================================================================================================================

Chceš sa urobiť medzi moje štvorky? Zavolaj a moju žiacku knižku ti pošlem obratom.

=================================================================================================================================

Starší muž přijde k čarodějnici a zeptá se jí, jestli by z něj dokázala sejmout hroznou kletbu, která ho sužuje už čtyřicet let. Čarodějnice odpoví: „Možná že ano, ale musela bych znát přesné znění slov, kterými jste byl zaklet.”
„To vám mohu zopakovat třeba hned: A protože jste splnili všechny podmínky stanovené zákonem, prohlašuji vaše manželství za právoplatně uzavřené.”

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ferinko2 napsal:

A to už je 2019 !!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm, všiml jsem si , byl jsem se synem v bazénu a v šatně si to oblékl chlap 🤨 celou cestu domů jsem to synovi nemohl vysvětlit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...