Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Manžel navštíví doktora své manželky. Doktor: "Tak ten test jsme u Vaší paní  provedli. Bohužel se nám ale pár výsledků promíchalo. Vaše manželka má buď Alzheimerovu chorobu nebo AIDS." "Co budu proboha dělat?" - "Nejlépe, když odjedete se svou paní na výlet a vysadíte jí někde daleko od domova. Když najde cestu domů, už bych s ní nespal."

..........................................................................................................................................................................................................................

Pán přijde k psychiatrovi a ten mu povídá: Pokud Vám mam pomoci, tak mi musíte vyprávět Váš příběh od začátku. Tak dobře: Na začátku jsem stvořil nebe a zemi...

 

Přijde chlap k doktorovi: Pane doktore, já mam úplně červený oko. Ukažte. No jo, máte pravdu. Souložil jste včera? No, souložil. A predevčírem ? To taky. A co minulej tejden ? Taky, každej den. Tak to je jasný. To máte prázdnej pytlík a svítí vám kontrolka...

 

Malý Lojzík byl u zubaře. Maminka se ptá. "Nebolelo tě to?" "Né, maminko, vůbec. Když vzal pan doktor do ruky vrtačku, chytil jsem ho za koule a povídám: "Nikoho nás nebude nic bolet, že, pane doktore?"

 

Dělník ze stavby přišel k doktorovi a sděluje mu, že má zácpu. Doktor ho prohlédne a povídá:
"Předkloňte se a pevně se opřete tady o stůl."
Zedník se předkloní, doktor ho vší silou kopne do zadku a pak ho pošle na záchod.
Zedník za chvilku vyjde ven a povídá: "Doktore, to je paráda. Co mám dělat, aby se mi to nevrátilo?"
"Přestaňte se utírat pytlema od cementu!“

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, FrantaCV napsal:

Trochu nostalgie pro nás "dříve" narozené.

koktejly_CSSR.pdf 1 MB · 13 downloads

Moc děkuju Franto! Ještě nikomu se nepovedlo připomenout moje (naše) mládí tak zajímavým způsobem!

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...