Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Jde tak chlápek po chodníku a uvidí jiného chlápka na lavičce, jak má na klíně 50 centimetrový model tenisového kurtu, tak se podíví a ptá se ho: "Kde jste to vzal?"
Druhý na to: "Tam za rohem je kouzelný dědeček, co plní přání."
Tak ten první chlápek tam jde, uvidí dědečka a poprosí ho o pytel doláčů. Pak se vrátí k druhému chlápkovi na lavičce a říká mu: "Ten dědeček je nějaký hluchý - chtěl jsem pytel doláčů a on mi dal pytel koláčů..."
A ten druhý mu povídá: "A myslíš, že já jsem chtěl 50 centimetrový Tenis?"

=============================================================================================

janosikova.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohaduje se Japonec, Číňan a Čech kdo dá větší ránu . Číňan se rozpřáhne a pustí ji Japonci. Te zalehne a trvá mu 2 minuty než se zvedne. Číňan říká ( s přízvukem) to našé to kung fů.  Teď se rozpřáhne Japonec a narve Číňana , ten lehne a probere se až po pěti minutách . Japonec říká (s přízvukem) to našé to karate. Nakonec se rozpřáhne Čech a jednou ranou srazí oba. Proberou se po půl hodině a Čech říká to taky vaše to hever z Mazdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...