Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Šéf hovoří k zaměstnancům: „Pořád si stěžujete, přitom byste měli být rádi, že máte tento rok o 50 procent vyšší platy.“
„Vyšší? Oproti kterému roku?“
„Oproti příštímu.“

 

 

Jde tak chlápek po chodníku a uvidí jiného chlápka na lavičce, jak má na klíně 50 centimetrový model tenisového kurtu, tak se podíví a ptá se ho: "Kde jste to vzal?"
Druhý na to: "Tam za rohem je kouzelný dědeček, co plní přání."
Tak ten první chlápek tam jde, uvidí dědečka a poprosí ho o pytel doláčů. Pak se vrátí k druhému chlápkovi na lavičce a říká mu: "Ten dědeček je nějaký hluchý - chtěl jsem pytel doláčů a on mi dal pytel koláčů..."
A ten druhý mu povídá: "A myslíš, že já jsem chtěl 50 centimetrový Tenis?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňan přijde do židovské prodejny koupit černou podprsenku, velikost 70.
Majitel, Žid, známý jako velmi šikovný obchodník, podotkne, že se černé podprsenky těžko shání, že se málo objevují na trhu. Proto je jejich cena 50 dolarů za kus. Číňan koupí 25 kusů.
Vrátí se za pár dní a koupí 50 kusů. Žid podotkne, že mezitím zdražili a prodá mu je za 60 dolarů za kus.
Číňan se po měsíci opět vrátí a koupí všechny zbývající podprsenky v obchodě, a to za 75 dolarů za kus.
Velký zájem o černé podprsenky č. 70 zaujal židovského obchodníka, a proto se zvědavě ptá Číňana:
„Pověz mi, prosím tě, co vlastně děláš se všemi těmi podprsenkami?“
Číňan odvětí: „Stříhám je na dvě poloviny a prodávám jako jarmulky Židům. 200 dolarů za kus.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...