Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Na okraji vysoké budovy sedí opilý, nešťastný muž. Přijde k němu člověk a ptá se ho, proč je tak nešťastný. On mu říká:"Chci se zabít skokem z budovy, ale nějaká síla mě vždy vrátí zpět." A tak mu to předvede a skutečně je to tak. Muž tedy že to vyzkouší také. Skočí a zabije se. K tomu smutnému přijde číšník a říká mu:"Supermane, ty jsi ale pěkná svině, když se ožereš."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva mladíci si povídají: "Táta měl pravdu, když mi říkal,
že do toho erotického klubu nemám lézt. Prej tam jsou věci, které bych neměl vidět."
"Prosím tě, a co jsi tam viděl?"
"Tátu."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Panebože, co se ti stalo?" ptá se hospodský, když se štamgast vbelhá do výčepu o berlích a s rukou na pásce.
"Ale, pohádal jsem se s Frantou."
"Vždy to je takový mrňous! To musel mít něco pádného v ruce!"
"No, to měl. Lopatu."
"A tys neměl v ruce nic?"
"Ale jo, držel jsem v ní prso jeho manželky. Nádherná věcička - ale ve rvačce není moc platná..."

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do napoleanova stanu vbehne vojak a rika: Pane pred nasim taborem je 1000 nepratelskych vojaku. Napoleon na to: Podejte mi cervenou kosili kdy by mne zasahli aby to nebylo videt. Tak zvitezi a po tydnu k nemu pribehne vojak a rika: Pane pred nasim taborem je 10000 vojaku. Nato znova Napoleon podejte mi cervenou kosili. Tak to zas vyhraje a po mesici pribehne za Napoleonem vojak a rika pane pred nasim taboren je 100000 vojaku mam vam podat cervenou kosili? Napoleon na to ne ted je cas na hnede kalhoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera montoval kameru (hlavně napájení) do nové Škody Rapid. Na klíčích měl přívěšek od Renaulta:

klicenka-logo-renault-1082-0.jpg

Když jsem se nad tím podivoval, říkal, že to je proto, protože je to auto na pi.u :D A prý jsem měl vidět chlapíka v autosalonu, když mu řekl nahlas to samé. Tak se ho ptal, proč si ho kupoval. Odpověď: "To bylo omylem" :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,Náčelník městských policajtů koupil trezor, svolal své podřízené a říká:"
Toto je nejbezpečnější trezor u nás. Má 8-místný kód. Jsou to sice samé
čtyřky, ale neřeknu vám, v jakém pořadí!"

Policajt se ptá úřednice, jestli ten tiskopis vyplnil správně.
"No v podstatě je to dobře, ale kolonku POHLAVÍ jste měl vyplnit hůlkovým
písmem, ne kresbou."

Celník otevře dveře vagónového kupé:
"Nějaké cigarety? Lihoviny? Zbraně? Střelivo? Drogy?"
Rozespalý cestující zamumlá:
"Děkuji, nechci, mám toho plné kufry."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...