Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Žena je sama doma a slyší někoho klepat na dveře. Jde otevřít a vidípřed dveřmi stát cizího chlapa.
Chlap se jí zeptá, "máte pindu ?"
Žena mu znechuceně práskne dveřmi před nosem a dál to neřeší.
Příštího dne se situace opakuje. Opět zaklepání a je to stejný muž.
"Máte pindu ?" zeptal se znovu.
Žena mu opět třískne dveřmi před nosem a je znechucená.
Když přijde domů z práce její manžel, tak mu poví, co se poslední dva dny děje.
Muž na to své ženě láskyplným hlasem plným pochopení odpoví, "miláčku, zítra si beru volno a budu doma, kdyby se ten prasák ukázal znovu." Příštího rána oba slyší zaklepání na dveře a běží otevřít.
Manžel zašeptá: „Miláčku, já se schovám za dveřmi a budu poslouchat. Když to bude stejnej chlap, tak to vyřídím."
Žena souhlasí kývnutím hlavy a otevře dveře.
Opět tam stojí stejný chlápek. "Máte pindu?"
"Ano, mám," odpoví paní. Na to muž pokračuje: „Fajn, nevadilo by vám vyřídit vašemu manželovi, ať nechá pindu mé ženy na pokoji a používá tu vaši ?!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Zdroj: FCB

Prodáme bazén, je to sice dobrý bazén, ale za ty dva roky co ho máme mě stál tolik nervů, že s bazény na zahradě navždy končím. Předně, lezou tam furt děti. I cizí. Musí se furt hlídat. Ty děti, ne bazén. Ten je tak velký, že s ním nikdo nepohne. S dětmi taky nikdo nepohne, když tam chtějí vlízt. Lezou tam furt. Rozhodně je ten bazén moc velký na naši zahradu. Trochu jsem to v nákupním ajfru přehnal s rozměry. Padá mi do toho listí. Musí se to furt čistit. A když máte takový kamarády jako já, kteří vám o dovolené do něj vysadí ryby, je s tím jen starost. Sice jsem starosta, ale ne přes bazény. A přes děti jen trochu. 
Bazén má rozměry: průměr 12 stop, výška 39 palců. Jen si to vygooglete, já taky musel. Nenašel jsem doma metr. A přitom máme doma alespoň 5 metrů. Za všechno může žena.Ona snad ty metry žere!!! K bazénu dávám pískovou filtraci, solární ohřev a všechny hadice. Až je budete zapojovat, pozvěte mě. Rád se projednou pobavím cizí bezradností. Já to absolvoval už 2 x.
cena 5.000 Kč, kromě nervů mě to stálo přes 15 tis.. A musíte si přijet. A rozložit si to. Já už to fakt dělat nechci. Telefon dávám raději na ženu. Já už na to nemám nervy. Tel.: 602.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptali se jedné staré panny, jestli jí nevadí, že se nevdala. "Ne," odpověděla, "mám psa, který štěká, papouška, který nadává, komín, který ustavičně kouří, kočku, která se vrací pozdě domů a je šíleně mlsná. Na co by mi byl ještě manžel?"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...