Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Cikán vyhraje ve sportce a koupí Mercedes.
Jede po dálnici a najednou píchne kolo.
Zastaví, zvedne auto na hever a začne ho měnit.
Okolo jede druhý cikán v žiguli.
Zastaví, vezme tyč, rozmlátí okno mercedesu
a zakričí "Ty dodělej kola a já seberu rádio!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tuesday, July 04, 2017 at 22:49, Hafity napsal:

Ta fotka mi tak trochu vzdáleně připomenula jakousi Kauflanďáckou reklamu.... "OCHUTNEJ NAŠEHO ŘEZNÍKA".... :aut

Teď jen nevím, zda větší "in flagranti" je ta dvojice vlevo nebo ta trojice vpravo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sestra křičí přes celou chodbu: "Pane doktore, ten hypochondr z osmičky právě zemřel!" Z druhé strany se ozve rozčílený hlas lékaře: "Tak to už tedy vážně přehnal!"

 

Ve zverimexu se potkají dva kamáradi. První trochu udiveně říká: "Ty si kupuješ piraně?" "Ale ne, to je pro tchýni," vysvětluje druhý. "Manželka ctěla, abych jí koupil něco do vany." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde paní k lékaři celá modrá, zbitá a říká: "Když se muž vrátí z hospody, pokaždé mě takhle zmlátí. Co mám dělat?" "Uvařte si heřmánkový čaj a hned jak se vrátí, kloktejte." Po týdnu přijde paní znovu a říká: "Zabralo to." Doktor: "Já věděl, že stačilo držet hubu."

 

Ptá se kamarádka druhé: "Už te někdy manžel přistihl s cizím mužem?" "Ne, vždycky to byl někdo z jeho přátel:"

 

"Slyšel jsem, že jsi vyhrál poměrně velké peníze. Co na to říkala žena?" "Ta úžasem oněměla." "Ty se máš, tolik štěstí najednou!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jak ti prospěl pobyt u moře?" "Ohromě. Žena mi utekla s jedním cizincem."

 

"Slyšel jsem, že jsi náhle přišel k milionům. Čím se živíš?" "Kaviárem a lanýži."

 

Jedou dvě blondýny ve výtahu a jedna povídá: "Vy tady bydlíte?" "To víte, že ne! Mám byt v sedmém patře."

 

Přišla jsem domů a všude ležel prach... tak jsem si řekla, že si lehnu taky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželský pár se právě vrátil z pohřbu a žena povídá muži: "Jdi a nechej uveřejnit v místních novinách smuteční oznámení na počest mé maminky. Muž se tedy vydal do města, do redakce místních novin, s tím, že chce nechat vytisknout smuteční oznámení. Redaktor příslušné společenské rubriky se ho ptá, jaký bude text. Muž ale nevěděl, co tam má napsat, tak říká, ať tam napíšou jenom: "Tchyně zemřela. Novák." Redaktor mu povídá, že za inzerát do 10-ti slov zaplatí stejnou částku, jako za tento. Muž se krátce zamyslí a praví: "Připište tam tedy: Prodám zachovalou Škodu Favorit, rok výroby 1990!"

 

 

František telefonuje svému zvěrolékaři a takhle ho prosí: "Dobrý den, pane doktore. Za chvíli k vám přijde moje tchyně a kočičkou. Prosím, dejte jí nějakou injekci, aby dlouho netrpěla..." - "V pořádku, rozumím...," odpovídá zvěrolékař. "Ale pro tu kočičku si musíte přijít do tří dnů...!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...