Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Cestuje chlapik vo vlaku a v kupe oproti nemu sedi krasna zena s nadhernymi prsiami.

Tak nesmelo jej vravi, prepacte, ale Vy mate take nadherne prsia, idealny tvar, velkost, proste krasne.

Zena polichotena sa zacervena, a podakuje.

O chvilu chlapik, znova zacne : Viete su take nadherne, a prepacte za moju smelost, ale mohol by som Vam pobozkat bradavky?

Zena poburena navrhom, ze co si to dovoluje, cela nastvana, a chlapik pokracuje, viete, ja Vam dam za to 500€.

Zena, teda popremysla, a vravi, tak dobre.

Pozatahuju zavesy a zamknu dvere,

Chlap porozopína bluzku, rozopne podprsenku, stiska prsia, hra sa s nimi,

a zena uz cela nadrzana, vravi, boze, vsak uz ich pobozkajte.

A chlap odpoveda, vsak by som aj, ale nemam peniaze.

 

:-)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde pošťák kolem činžáku v pondělí v poledne a vidí jak pan Novák, celý rozespalý, červený oči, evidentně po pařbě, vyhazuje do popelnice hromadu flašek.
Pošťák: „ U vás byl mejdan, co?“
Novák: „ Nojo, od pátku jsme pařili, všechny partaje u nás doma a pak jsme hráli hru: Poznáš, kdo to je?“
Pošťák: " Poznáš kdo to je? Jak se to hraje?“
Novák: „ Chlap jde za plentu a ukáže jen svoje mužství a ženský mají poznat, kdo je za plentou schovaný. “
Pošťák: „No, to musela být ale sranda!? Škoda, že jsem tam nebyl!“
Novák: „To bych Ti ani neradil, mohl bys dostat přes hubu,
tvoje jméno tam padlo jedenáctkrát ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umře starý cikán a na "onom světě" se setká s Gottwaldem. Gottwald se ho ptá: "Pošlyš, cikáne, kdy se ti líp žilo. Teď, nebo za mých časů?" Cikán: "V tvé době bylo všechno v pořádku. Politici politizovali, dělníci pracovali a cikáni kradli. Teď je to úplně vzhůru nohama. Politici kradou, dělníci politizují, a ode mě, kurva, chtějí, abych pracoval!"

 

Pan Krupička přijde do bordelu. Nabídnou mu jednu takovou starší kurvu. On protestuje: "Já rozumím, je to nejstarší řemeslo na světě, to je O.K. Ale proč mi nabízíte zakládající členku?"

 

Přijde Rus do bordelu v Praze. Vybere si dívku, chce si na ní zařádit, když si všimne, že má úplně vyholené přirození. "A gdě vlna?" ptá se udiveně. Prostitutka na něj vyjede: "Tak se rozhodni, co chceš! Přišel jsi šukat, nebo štrikovat?!"

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...