Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Děti ve škole probírají totalitní režimy a paní učitelka chce, aby nějaké vyjmenovali
Filípek: Nacistické Německo...
Výborně, máš za jedna
Janička: Sovětský svaz za vlády Stalina
Výborná odpověď, taky za jedna
Pepíček: Evropská Unie
Učitelka se rozčílí: Máš za pět a rodiče zítra přijdou do školy...
Pepíček jde smutně zpátky do lavice a Filípek na něj udělá dlouhý nos: To máš z toho šprte, že se učíš dopředu !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva zloději se domluví na nočním vyloupení banky.
Když k bance dorazí, podaří se jim zneškodnit bezpečnostní systém a vejít do sejfu.
Po velkém úsilí se jednomu z nich podaří otevřít jednu bezpečnostní schránku, ale k velkému zklamání v ní objeví pouze jeden jogurt.
Druhý zloděj otevře další schránku a najde také jen jogurt.
Otevřou tedy všechny bezpečnostní schránky a ve všech je to samé.
První zloděj říká - to musí být nějaký špinavý trik od policie!
Víš co, sežereme jim všechny ty jogurty a uvidíme, jaký budou zítra ve zprávách titulky!
Druhý den je na titulních stranách všech místních novin velký titulek:
Neuvěřitelná loupež ve Spermobance...

Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manzelsky par je v ZOO. Manzelka je uzasna sexy kocka, proste kost. Pred kleci s orangutanem se oba zastavi. Manzel povida: Zkus si sundat podprsenku, co to s nim udela. Manzelka si tedy sunda podprsenku. Orangutan zacne skakat po kleci jako pominuty, cely nadrzeny. Zkus si sundat ještě kalhotky, povida manzel. Manzelka ho poslechne. Orangutan uz nevi, co by v kleci delal, skace, trha mrizemi jako pominuty. Najednou manzel otevre dvere, strci manzelku dovnitr a rika: A ted mu zkus vysvetlit, ze te boli hlava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde chlap do hospody a jen tak si mumlá: "zasraný peugeot" a pokaždé při tom plivne na podlahu!
Posadí se ke stolu, přijde číšník a ten chlap opět říká: "zasraný peugeot..." pliv, pliv...
"řízek a pivo prosím, zasraný peugeot" pliv, pliv...
Chlapík čeká na jídlo a opět si mumlá: "zasraný peugeot" pliv, pliv
Když už na něj kouká pomalu celá hospoda přijde k chlapíkovi číšník a povídá mu: "Pane, musím Vás požádat, abyste toho nechal!"
Chlapík na to jen: "zasraný peugeot" pliv, pliv, pliv...
Číšník: "A proč? Co se stalo?"
"No jedu dnes ráno se svojí 35 tunkou náklaďákem, dostal jsem smyk a padnul do příkopu..."
"No neměl jsem absolutně žádnou šanci se z něj dostat..."
"zasraný peugeot" pliv, pliv 
"No a v tom momentu přijel takovej mladej buzerant v peugeotu a ptá se mě, jestli mě s tím jeho peugeotem má z toho příkopu vytáhnout..."
"No tak jsem se rozesmál a povídám, že když se mu to povede, tak mu ho vykouřím.... "zasraný peugeot"

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt zastaví sedláka s povozem a povídá: „Co to vezeš, sedláku, na té káře?”
„Ále, to je banánova šťáva,” odpoví sedlák.
„A můžu ochutnat?”
„No jistě, jen si poslužte!”
Policajt se tedy napije, ale hned to vyplivne a znechuceně zařve: „Fuj, vždyť je to koňská moč!”
Nato sedlák pobídne koně bičem: „Hyjé, Banáne!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...