Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

:)

Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit."

Taxikář se na něj otočí a zařve: "NIKDY! Už nikdy mi to nedělejte!!" Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem."

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) :) :)

Byl jeden mladý muž a chtěl být slavným básníkem. Chtěl, aby jeho díla četl celý svět, aby lidé při čtení propadali emocím, aby křičeli, plakali, rudli vzteky a dupali a nikdy nezapomněli, co četli.

Jeho přání se splnilo. Píše v Redmondu chybové hlášky pro Microsoft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Turista jede vzadu v taxíku a chce se zeptat taxikáře na nějaké tipy, kam ve městě zajít. Nakloní se a poklepe řidiče na rameno. Ten hrozivě vykřikne, strhne volant, odrazí se od autobusu na chodník a zastaví těsně před obrovskou prosklenou výlohou. Turista, hodně vystrašený, se začne okamžitě omlouvat: "Pardon, pardon, netušil jsem, že jedno malé poklepání vás může takhle vyděsit."

Taxikář se na něj otočí a zařve: "NIKDY! Už nikdy mi to nedělejte!!" Pak se rozdýchá a povídá: "Není to úplně vaše vina. Víte, jsem dnes první den v nové práci a před tím jsem léta jezdil s pohřebákem."

 

Gábo, Gábo... http://www.peugeot-club.com/topic/85707-vtipy/?p=1704085

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Učiteľ sa pýta žiakov: "Deti, čo ste včera robili?"

- Hlási sa Alenka: "Prosím, ja som sa hrala na piesku." "Výborne, Alenka. A keď napíšeš na tabuľu bez chyby PIESOK, dostaneš kúsok koláčika."

Alenka sa sústredí, napíše PIESOK, a za chvíľku si už pochutnáva na veľkom sladučkom kúsku koláčika.

- Potom sa hlási Jožko: "Prosím, ja som sa hral na piesku s Alenkou!" "No to je pekné, Jožko. Teraz napiš na tabuľu HRA, a keď to bude bez chyby,dostaneš tiež koláčik.

" Jožko na druhý pokus napíše trasúcou sa rukou HRA a už cestou do lavice si odhrýza z koláčika.

"A čo si robil ty, Dežko?", pýta sa pán učiteľ.

- "Prosím,chcel som sa hrať s Alenkou a Jožkom, ale oni po mne hádzali kamene!"

"No to sa teda naozaj zachovali nepekne! Ale keď napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNE DO NEBA VOLAJÚCA RASOVÁ DISKRIMINÁCIA RÓMSKEJ MENŠINY,dostaneš koláčik aj Ty.

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Mamí, příští týden se žením

-A koho si bereš Jirko?

-Ale Káju od vedle

-Vždyť to je kluk!!

-Není ,mami, už má třicet :)

 

Znám to taky v jiné podobě:

Vaše Lordstvo, chtěl bych bych vás požádat o dovolení ke sňatku.

Výborně, Jamesi, a koho si budete brát?

Našeho zahradníka Johna.

Ale fuj, Jamesi, vždyť je to labourista!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři si povídají, co udělají s vánočními odměnami.

 

První říká: "Pracuji ve Švýcarsku, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou."

 

Druhý povídá: "Pracuji v Německu v Mercedesu, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa."

 

Třetí povídá: "Já pracuji v Čechách a za vánoční odměny si koupím svetr."

 

Ostatní se ho ptají: "A co zbytek? "

 

"Zbytek mi na něj přidají rodiče..." !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...