Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Manžel jemně štípne svoji polovičku do zadku a říká:

Kdybychom si to nechali zpevnit,nepotřebovali bychom elastické punčošky.

Potom ji štípne do prsů a říká:

Kdybychom si to nechali zpevnit, nepotřebovali bychom podprsenku.

Na to ho žena štípne mezi nohy a říká:

Kdybychom si to nechali zpevnit, nepotřebujeme elektrikáře,

zahradníka, pošťáka a ani tvého bratra.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně upřimný horoskop...

Vodnář Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodné lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.

Ryby Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.

Býk Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

Panna Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určité buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farář zpovídá kostelníka. Ten si uleví od svých hříchů a farář povídá:

\"A to je všechno? A kdo mi chodí na mešní víno?\"

\"Pane faráři, tady je špatně slyšet.\"

Pak si vymění místa, protože faráře jinak nemá kdo zpovídat.Taky chvilku mluví a když skončí, kostelník se ho ptá:

\"A to je všechno? A kdo mi chodí za ženou?\"

\"Tady je opravdu špatně slyšet.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farář ztratil kolo. Tak povídá kostelníkovi: \"V neděli při kázání se budeš dívat pozorně na lidi, budu se modlit desatero a zdůrazním nepokradeš. Ty musíš zjistit, s kým to nejvíce trhlo.\"

V neděli na kazatelně se modlil desatero, ale nepokradeš nezdůraznil. Kostelník se pak udiveně ptá a farář vysvětluje: \"Když jsem došel k nesesmilníš, tak jsem si vzpomněl, kde jsem to kolo zapomněl.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena na smrtelné posteli, manžel klečí u lůžka a drží ji za ruku a tiše pláče. Ženiny bledé rty se pohnou: \"Drahý, musím...\"

\"Drahá, nic neříkej.\"

\"Drahý, musím ti něco říct. Musím se přiznat.\"

\"Drahá, nic neříkej. Není se k čemu přiznávat. Všechno je v pořádku.\"

\"Ne, není. Musím zemřít s klidem v duši. Musím se přiznat, drahý, byla jsem ti nevěrná.\"

Manžel ji pohladil.

\"Drahá, netrap se tím. Vím o tom všechno. Proč myslíš, že bych tě jinak otrávil?\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapik jde do duchodu a za usetrene penize si chce koupit neco, po cem vzdycky touzil - sportovni auto. Udela to a hned vyrazi na dalnici, kdyz se za nim nahle objevi policejni auto. Chlapek si pomysli :\"Mam ferari, ujedu mu jako nic!\" 160, 180, 220 Pak si pomysli : \"Prece se nezabiju\" a zastavi. Policajt dojde k nemu a rika : \"Uz jsem slysel UPLNE vsechny vymluvy, ale mam dneska dobrou naladu, takze kdyz mi reknete neco, co jeste nikdo nezkousel, necham vas jet.\"

Chlapek povida :\"Jsou to dva dny, co mi manzelka utekla s policajtem, myslel jsem, ze jste to vy a vezete mi ji zpatky.\" ......

\"Dobre jedte!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd říká zívřátkům v lese : \"Zvířátka,odedneška mi každý z vás přinase maso a kdo mi ho nepřinese toho zbyju svým přirozením\". Přijde liška a dá mu maso,nechá ji jít. Příjde zajíc a přinese mu mrkvičku, tak ho medvěd začne mlátit. Zajíc se začne smát, tak ho medvěd začne mlátit ještě víc, ale zajíc se pořád směje tak ještě víc přidá, ale zajíc se směje pořád. Medvěd celej spocenej přetane a ptá se ho.

\"Čemu se to pořád směješ zajíci?\"

A zajíc na to \"ha ha: Za mnou jde ježek a nese ti jabko\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde policajt za doktorem s bolestmi břicha. Doktor ho prohlédne a předepíše čípky.

\"To by vám mělo pomoct,\" říká doktor.

Policajt jde domů a všechny čípky sežere. Na druhý den je zpátky s ještě většími bolestmi břicha, tak mu doktor předepíše silnější, větší čípky, že ty určitě zaberou.

Blbý policajt je samozřejmě všechny sežere a další den je u doktora zase.

Doktor na to: \"Tady vám dávám supersilný čípek, nesmíte teď pít a ani kouřit, protože můžete mít problémy.\"

Policajt doma čípek sežere, jako obyčejně. Další den u doktora.

Doktorovi samozřejmě dochází trpělivost a podrážděně říká: \"Člověče, vy ty čípky snad žerete, či co?!\"

A policajt podrážděně: \"Né...! Cpu si je asi do prdele!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farář jednou vypráví:

\"Šel jsem takhle jednou po mostě a na zábradlí balancoval chlápek, který se zjevně chystal ukončit svůj život skokem do údolí. Přiběhl jsem k němu a říkám: \"Hej, stůjte, nedělejte to!\"

\"A proč ne?\"

\"Je spousta věcí, kvůli kterým stojí za to žít!\"

\"Co třeba?\"

\"Třeba... jste věřící nebo ateista?\"

\"Věřící.\"

\"Já taky! Jste křesťan nebo Žid?\"

\"Křesťan.\"

\"Já taky! Jste katolík, nebo protestant?\"

\"Protestant.\"

\"Já taky! Jste episkopál nebo baptista?\"

\"Baptista.\"

\"Já taky! Jste z Baptistické Církve Páně nebo z Baptistické Církve Hospodina?\"

\"Z Baptistické Církve Páně.\"

\"Bezva! Já taky! Jste z původní Církve Páně nebo z Reformované Církve Páně?\"

\"Z Reformované Církve Páně.\"

\"Bezva! Já taky! Jste z Reformované Církve Páně reformou v roce 1879 nebo z Reformované Církve Páně reformou v roce 1915?\"

\"Z Reformované Církve Páně reformou v roce 1915.\"

Na to jsem řekl: \"Zhyň, ty kacířský bezbožníku a strčil jsem ho dolů.\" \"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...