Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

najdi 3 rozdily na pyro pasu...


Vvitty

Recommended Posts

Velky congrats! Takze uz ani airbag Ti neblika?! :)

Vidis to, ja za nej platil jako za novej a protoze jsem neznalek, tak jsem v tom pres rok jezdil v domeni, ze je OK ... :(. A pak nekomu ver ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Velky congrats! Takze uz ani airbag Ti neblika?! :)

Vidis to, ja za nej platil jako za novej a protoze jsem neznalek, tak jsem v tom pres rok jezdil v domeni, ze je OK ... :(. A pak nekomu ver ..

znas to, \"priste budeme chytrejsi, starousku\" :D

ale jeste neni namontovanej, planuju to az na dovolenou, ted nejak nemam chut cokoliv delat :(

akorat me se*e, ze ty dobytci sproste prerizli drat a hodili tam odpor... to se dalo udelat i na strane pasu, a neznicili by svazek... jenze by museli sundat koberecek a ....

BTW, kde ze ti to takhle dobre opravili? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Děkuji za informaci, taky je musím koupit nové, protože oba jsou KO :)

Takže až budu nakupovat, tak mě snad nikdo nenapálí ;)

namontovane by mely koukat vic z podlahy nez ty odpalene, odhadni si z obrazku kolik to tak dela...

dost casto to zakaznici (vetsinou po domluve se servisem, obcas bohuzel servis bez vedomi zakaznika) resi napajenim 2-4 ohm odporu za 1,50, misto vymeny celeho dilu za nekolik tisic.

je pravda, ze dopad na bezpecnost je vyrazne mensi nez u nefunkcniho airbagu, ale ja se mam sebe a lidi co vozim proste rad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Jirkap

Děkuji za informaci, taky je musím koupit nové, protože oba jsou KO :)

Takže až budu nakupovat, tak mě snad nikdo nenapálí ;)

namontovane by mely koukat vic z podlahy nez ty odpalene, odhadni si z obrazku kolik to tak dela...

dost casto to zakaznici (vetsinou po domluve se servisem, obcas bohuzel servis bez vedomi zakaznika) resi napajenim 2-4 ohm odporu za 1,50, misto vymeny celeho dilu za nekolik tisic.

je pravda, ze dopad na bezpecnost je vyrazne mensi nez u nefunkcniho airbagu, ale ja se mam sebe a lidi co vozim proste rad :D

To jsem slyšel, že se to dělá stejně jako do pytlů ;) jeden je 100% vylítnutém a ten druhý zjistím až vyndám sedačku… nebo jak se jinak dá vyndat?

Vrakoviště je nabízejí mezi 1000 – 2000 kč za kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Jirkap

Děkuji za informaci, taky je musím koupit nové, protože oba jsou KO :)

Takže až budu nakupovat, tak mě snad nikdo nenapálí ;)

namontovane by mely koukat vic z podlahy nez ty odpalene, odhadni si z obrazku kolik to tak dela...

dost casto to zakaznici (vetsinou po domluve se servisem, obcas bohuzel servis bez vedomi zakaznika) resi napajenim 2-4 ohm odporu za 1,50, misto vymeny celeho dilu za nekolik tisic.

je pravda, ze dopad na bezpecnost je vyrazne mensi nez u nefunkcniho airbagu, ale ja se mam sebe a lidi co vozim proste rad :D

To jsem slyšel, že se to dělá stejně jako do pytlů ;) jeden je 100% vylítnutém a ten druhý zjistím až vyndám sedačku… nebo jak se jinak dá vyndat?

Vrakoviště je nabízejí mezi 1000 – 2000 kč za kus

to ti napisu, az je o dovolene s kolegou z PG servisu vyndame :D

tipoval bych, ze vylitnou oba najednou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba najednou by kít měli. Jejih odpal je řízen jednotkou čelních pytlů a ty pokud vím jadou taky vždy oba - tedy v případě, že není záměrně vypnutý pytel spolujezdce (dětská sedačka) - pak by byl odpal pyropásu zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Tak jsem dnes lezl pod sedačkou a jsou opravdu oba mrtvé… takže je mohu jít shánět.

Vvitty: Budu čekat až napíšeš jak jsi ho vyndal ;)

levej na 306 ma oddie v garazi ;) ale zjisti si, jestli by ti tam sel...

s montazi dam vedet, ale pocitej nekdy koncem srpna, az se vratim z dovolene.... driv se k netu nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delam v TRW, vyrabime bezpecnostni pasy, ale jak na potvoru zrovna do koncernu PSA dodavame jen par kousku... mam uz vytahanej pas u ridice, ze se nechce moc vracet a pred kanclem mi pravidelne lezi nekolik cervenejch beden kompletnich pasu treba s utrzenym stitkem... jen to sebrat a odnest... ale na P406 bohuzel ne-e, ty nedelame ;-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...