Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tapecírunky


Recommended Posts

No tak sem zacal tim ze sem si sundal kryt zrcatka...(normalne sem ho odloup) a za nim je hvezdicka sroub kerej sem povolil...trosku niz je taky sroub a posledni je v ty maly prihradce za kerou zaviras dvere.Pak sem opatrne sroubovakem vyloup kryt klicky na otvirani dveri no a nakonec sem zacal odspoda sundavat tapecirunk.Je to tam na takovejch tech spuntech takze se musi vic zabrat,ale slo to v poho....

Zadek sem nedelal ale tam bude jen rozdil v klickach oken a myslim ze tam nejsou zadny srouby....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze chytim za ten plastik na okne a potahnu smerem ven z auta, nebo mam vzit za ten platik co kryje zrcatko a tahout dopredu, nebo kudy?

Jak jsou tam pridelane ty cudliky na zamykani, jsou nacvaknute, nasroubovane nebo jak?

je k nim dobry pristup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda nechci dělat chytrího, ale když mi kámoš sundaval tapec u předních dveří (mám 3 dvířko). Sundal kryt ve kterém je výškový repro a pačká pohybu zrcátka, apak už jenom odcvaknul tapec a vysadil ho, a to bylo vše doba cca. 5min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To LaHab : Vemes ten kryt zrcatka co je zevnitr a budes ho vyndavat smerem k sobe (do auta).Na obrazku sem ti naznacil kde jsou ty spunty ve kterejch to drzi.

foto2.jpg

foto1.jpg

Potom vysroubujes tri srouby (oznaceny modre) a vycvaknes krytku klicky.

foto4.jpg

Pak uz jen vyndas tapecirunk...naznacil sem ti kde sou ty spunty na kerejch to drzi.

foto3.jpg

No a to by melo bejt asi vsechno...jinak mam dojem ze ty cudliky na zamykani tam sou nasroubovany a pristup k nim neni nic moc,ale tim si jistej nejsem.Tak hodne zdaru:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tazman

Teda nechci dělat chytrího, ale když mi kámoš sundaval tapec u předních dveří (mám 3 dvířko). Sundal kryt ve kterém je výškový repro a pačká pohybu zrcátka, apak už jenom odcvaknul tapec a vysadil ho, a to bylo vše doba cca. 5min

A ses si jistej ze nesrouboval zadny srouby...?Ja tam mam stopro ty tri...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Devils-night

Původně zaslal: Tazman

Teda nechci dělat chytrího, ale když mi kámoš sundaval tapec u předních dveří (mám 3 dvířko). Sundal kryt ve kterém je výškový repro a pačká pohybu zrcátka, apak už jenom odcvaknul tapec a vysadil ho, a to bylo vše doba cca. 5min

A ses si jistej ze nesrouboval zadny srouby...?Ja tam mam stopro ty tri...;)

:aut, jj ty jsem opmněl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Tazman

Teda nechci dělat chytrího, ale když mi kámoš sundaval tapec u předních dveří (mám 3 dvířko). Sundal kryt ve kterém je výškový repro a pačká pohybu zrcátka, apak už jenom odcvaknul tapec a vysadil ho, a to bylo vše doba cca. 5min

presne tak nic vic nic min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...