Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuze k prodeji - Castrol Magnatec 10W40 5l


VincentCZE

Recommended Posts

ChouLu : Jdi do prdele;)

Olej jsem koupil za víc.

-kdyby to byla šmelařina tak nemám fakturu.

-Nevím proč by to mělo dopadnout nějak špatně ? od něj nic nebral ?Proč ?Je to tak jako kdekoliv jinde v obchodě. Takže ty tvý keci si laskavě strč do prdele taky se ti do ničeho neseru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tvoji reakci :) Tady aspoň ostatní vidí, jak se chováš :) Nicméně já to dál řešit nehodlám, kobliha jsem upozornil a za tím si stojím... Viděl jsem dost tvých \"prodejů\" a FÚ se to bude opravdu libít ;)

O ceně se ani vyjadřovat nebudu... tvoje blbost, že jsi koupil za víc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem přesně čekal.. vzdyť to mají někde dráž, tak proč já bych to prodával takle...

Uvědom si, že to takle je se vším zbožím..dám příklad... Samsung Galaxy S3... cena na heurece 8 700 - 18 632 Kč... To si myslíš, že když ho za těch 8 700 Koupíš a budeš prodávat za 12, že ho prodáš, protože ho mají někde ještě dráž? Takle to ale nefunguje :aut A tady na fóru zvlášť né... Nejsou tady takový blbci, jak si myslíš ;)

Jen pro info.. kolik máš uvedeno na té faktuře a kdo je prodávající? :myslim

[upravil dne 11/5/13 16:44 od ChouLu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůs Filip, 608 310 231 autofilip@volny.cz - kdyžtak mu zavolej, je to kupovaný cca kolem začátku Dubna nebo konce Března.

Cena na faktuře 800 - tuším, našel jsem od něj od jiných dílů ne od oleje, ještě se podívám.

-tak faktura nenalezena(měl jsem tam i repas sadu na podkovy apod. sakra).

Když mu řekneš o koho jde, bude vědět. řekni že jsem z Krajkoví.

[upravil dne 11/5/13 16:51 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by stačila i čistá faktura... ale zájem nemám :) Jen jsem se ptal pro ostatní členy.. protože z tvého infa výše se nikdo nic nedozvěděl.. mě ten tvůj olej po všech slevách vyjde na 392Kč... takže mám jednou tolik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu : Jdi do prdele;)

Olej jsem koupil za víc.

-kdyby to byla šmelařina tak nemám fakturu.

-Nevím proč by to mělo dopadnout nějak špatně ? od něj nic nebral ?Proč ?Je to tak jako kdekoliv jinde v obchodě. Takže ty tvý keci si laskavě strč do prdele taky se ti do ničeho neseru.

Koukej se uklidnit, za tohle tady davam Banany, jediný špatný slovo a máš ho ihned!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...