Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CD menič *help*


Dundy24

Recommended Posts

zdravim, hladal som, avsak nenasiel som ziadu temu tykajucu sa mojho problemu. Kupil som jazdenku peugeot 307, dnes som chcel vyskusat cd menic. Po nahodeni 4 CD som spustil 2hé v poradi. Radio hralo niekolko skladieb bez problemov. Nasledne som chcel zmenit muziku na CD 2 a tam nastal problem. Na displeji pisalo \"load CD\" avsak nic sa nedialo. Hned nato mi zacali pravidelne blikat cisla vedla cd vstupov. Prepol som radio na \"tuner\" avsak cisla vedla CD stale blikaju a to aj pri zapnuti a vypnuti radia. Taktiez nemozem vysunut CD von z CD menica, funguje to len pri hlavnom CD vstupe (zakladnom v radiu). Tam aj CD prehra a da sa aj vybrat, avsak pri ostatych 1-5 nic. neprehra, nevytiahne, len svetelne pravidelne blikaju (ako nejaka vystaraha). Co s tym? vopred dakujem za kazdu radu.

[upravil dne 11/5/13 00:30 od Dundy24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže skusal som to odpojit a spat pripjit, samozrejme ziaden zazrak sa neudial. Cd menič som mal kompletne rozobrany, CD som vybral, všetko \"vystriekal\" s kontoxom, premazal kolieska, vsetko ide hladko.... Po opätovnom pripojeni sa vsak stale nic nedeje. Po zapnuti radia sa rozblikaju cislice 1-5, po prvom prepnuti na CD menic pise \"load CD 1\" ale tam to konci. (CD dokonca vnutri ani nieje vlozene) Nevygooglil som ziadne riesenie, takze mam pocit ze CD menic nadobro skapal. Aj ked je divne ze tie tlacidla blikaju akoby mal nejaky problem (zaseknutie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...