Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak se zase nejaky hovado ucilo parkovat...


Vvitty

Recommended Posts

a nacouval mi do zadniho blatniku... :grr:grr

ale ze by nechal aspon vizitku nebo cislo povinneho ruceni, to samozrejme ne, hajzl :grr:grr

takze nechat sundat, vyklepat, prelakovat, zaplatit... a stejne uz to nebude originalni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to moc dorasovaný? Ono - sundat zadní blatník - to nejni žádná prdel. Vždyt je přivařenej. Je to lepší udělat na autě a nehrabat na to autogenem.

A propo, já už se těmhle zmrdům ani nedivim. Ztráta bonusu v pojištovně - tedy dobrý pocit, že jsem vlastně ušetřil pár stovek je pro většinu lidí dostatečný důvod pro to aby jim bylo docela fuk, že nabouranej neštastník se z toho omydlí a o to hůř, že i průměrnýmu řidiči musí bejt jasný, že u tohohle auta to nebude oprava za 3,50,-....Grrrr....

Je mi to fakt lío chlape.

To se ti stalo na Letný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

Máš to moc dorasovaný? Ono - sundat zadní blatník - to nejni žádná prdel. Vždyt je přivařenej. Je to lepší udělat na autě a nehrabat na to autogenem.

A propo, já už se těmhle zmrdům ani nedivim. Ztráta bonusu v pojištovně - tedy dobrý pocit, že jsem vlastně ušetřil pár stovek je pro většinu lidí dostatečný důvod pro to aby jim bylo docela fuk, že nabouranej neštastník se z toho omydlí a o to hůř, že i průměrnýmu řidiči musí bejt jasný, že u tohohle auta to nebude oprava za 3,50,-....Grrrr....

Je mi to fakt lío chlape.

To se ti stalo na Letný?

ja vim, ze je privarenej... jsem s tim byl rano u Vasendu, moc optimisticky to nevyznelo... puvodne jsem si myslel, ze to pujde jenom vytahnout, ale nemysli si, ze to bude zrovna super. Ale stejne to asi zkusime.. Lak je neposkozenej, debil to vzal plastovym rohem narazniku favoritu (zrejme) a promacknul dovnitr :(

je to prohnute od konce bocni listy az temer k lemu blatniku...

jo, na letny, mam i tuseni, kdo to mohl byt, jenze bez dukazu s tim muzu jit tak max. na hlavni nadrazi... neco jineho by bylo, kdybych ho aspon chytil u toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Uka foto! Pokud to není vysloveně nutné, nic nevařit - leccos se dá vytahat na autě, leccos dokonce i bez poškození laku a nutnosti lakování... Nejprv to nech pořádně okouknout, než se do toho někdo pustí.

foto bude vecer, v noci jsem neco vyfotil ale neni tam nic videt, jen tma :)

dneska rano jsem byl u Vasendu druhy zakaznik :)

nechat to zkouknout, sam jsem si troufl max. na moji starou 309 :)

nebudes odpoledne v garazi? jedu tak v pet z prace, ze bych se stavil pro radu osobne, preci jenom v realu je lepsi cokoliv rict, nez na fotkach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

jo, na letny, mam i tuseni, kdo to mohl byt, jenze bez dukazu s tim muzu jit tak max. na hlavni nadrazi... neco jineho by bylo, kdybych ho aspon chytil u toho...

Přísahám, že já to fakt nebyl:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Vvitty: koukám že se ti lepí smůla na paty :( jak jsi dopadl s kolem? mk:papa

no jo, kdyz se se*e, tak se se*e... :(

kolo je v servisu, tento tyden by melo byt hotove, odhaduju tak na 1000-1500 za opravu + prezuti a vyvazeni... dam pak vedet, jak to dopadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli ti tohle někdo udělá nárazníkem a máš pocit, že víš kdo, tak to na tom nárazníku bude vidět na sichr, ale co s tim pak dál? Do očí ti to zapře a to fáčko bys mu musel spálit na troud, abys docílil stejnýho poměru škod a měl k tomu pocit, že jsi stejný dobytek, jako fáčkař...Snad bych mu jen tak pro prdel posléze lípnul za stěrač fakturu, aby věděl, že kvůli jeho pár stovkám si musel vytopit balík, jenže pochybuju, že takovýhle wemeno to nějak dojme.

Prostě žijem v krásné kapitalistické zemi, kde se z hajzliků stávaj zmrdi a percentuelně začínají dosahovat nebezpečných hodnot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...