Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Led svetlá?


Matuzalem401

Recommended Posts

Tak dnes som sa pokusil ju vybrať a podarilo sa mi to.Nič som nedemontoval.Len zrkadielko,klúč (torx,nie imbus) a nasmerované svetlo.Chvilku strpenia,jeden pád klúča pod motor a následné lovenie.A je to.Už len kupiť novú v Peugeote a absolvovať to samé.Žiarovka je v obímke a tá je na bajonetový uzáver.Má len tesnenie,ktoré mi ju nechcelo vydať.Pokúšal som sa ju vytiahnuť s malými kleštičkami,ale nakoniec vypadla sama-pod motor ( na plastové kryty,to znamená rozobrať čásť krytu,strčiť ruku a šmátrať rukou).

[upravil dne 24/8/13 06:11 od Darida]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Chci se jen podělit o zkušenost výměny denních světel na 3008. Trvá to zhruba 10 minut a opravdu se nemusí nic demontovat, jen hmatem najdete spodek žárovky na spodní straně světlometu, nastrčíte torzní klíč nejlépe s mini ráčnou otočíte do směru kde je to možné a tím povolíte bajonet. Pak už stačí klíčem zahýbat do stran a žárovka pro denní svícení i s koncovou zůstane na klíči. Starou žárovku tahem vytáhnete z patice. Jako náhradu jsem koupil G4 OSRAM (12V/34w/ 4000 hodin) za cenu cca 50 Kč. Mám vyměněné obě a fungují bez problémů.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Chtěl jsem taky měnit žárovky v denním svícení za LED, ale problém s chlazením mne odrazuje.

Jen se ale ptám: Při denním svícení ( poloha AUT.) mi svítí i zadní koncová světla. ( 4x 5W ) čož by asi nemělo. Jak se to dá upravit?

3008 r.v. 2009 V nastavení pomocí rádia jsem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Při denním svícení ( poloha AUT.) mi svítí i zadní koncová světla. ( 4x 5W ) což by asi nemělo. Jak se to dá upravit? 3008 r.v. 2009 V nastavení pomocí rádia jsem to nenašel.

Měl jsem to nastavené stejně jako ty, koupil jsem si Lexia Diagnostiku a přenastavil jsem si to pomocí ni sám - takže bud navštívit servis - nebo někoho s diagnostikou nebo si ji taky pořídit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...