Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s novými alu koly


Fata60

Recommended Posts

Cože co? Tak to já vůbec netuším o nějakých snímačích....do pr***...to jsem tomu dala, že jsem nešla napřed sem, než jsem vůbec cosi koupila.

Mám jim teda napsat reklamační formulář na jejich stránky a pak poslat zpět....jak se toto dělá? Jako že si objednám PPL?

No máš asi 2 možnosti:

1. zavolat tam, říct jim, že jsi kola od nich obula na auto a po cestě zpět jsi zjistila, že závaží je pryč, že to drhne a že si takhle nákup nepředstavuješ a že ve 14ti denní lhůtě odstupuješ od koupě. A pak se s nimi domluvíš na tom jak to poslat a pod.

2. kola vyfotit (kdyby se poničily cestou), zabalit, vyfotit, poslat PPL s papírem na kteérm píšeš, že v zákonné lhůtě 14ti dnů odstupuješ od kupní smlouvy a podpis.

Reklamaci bych nevyplňoval - reklamace je něco jiného a zbytečně by se ti to zkomplikovalo.

Korektnější by byl 1: způsob, ale nesmíš se nechat ukecat nebo odbýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já tam teda zítra zavolám, jenže co je psáno, to je dáno, ne? No....a co kdyby to nepřijali? Když je to poškozený? Co když se mě zeprtají, kdo to na auto dával? Co mám říct, když to nebylo v servisu? Může se to dělat i doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poškozený je to především proto, že ty kola buď nejsou vhodný a nebo není vhodný závaží, což je obojí jejich chyba. Prostě ty kola tak jak ti je dodali nemůžeš používat a proto je nechceš.

Montovat si to samozřejmě můžeš doma, na tom není nic špatného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmarjáááá...teď jsem se na faktuře vzadu dočetla toto:

Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na zboží vyráběné na zakázku, nebo upravené na míru (napře zkompletované elektrony a pneumatiky), dle přání kupujícího

Ale to obchod sám nabízí, jak to teda je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečas není drahý, poradí zdarma a na opravy je to to nejlepší, co můžeš udělat. Nečas nevyvažuje, vyvažují tam ve dvoře ti dřevaři (zelená bouda), zkušenost mám s nima jen jednu ale dobrý.

Závaží se dají koupit nižší a nalepit jinam. Takže nevěš hlavu.

Snímače tlaku jsou celkem zbytečnost, nechej si je vypnout v diagnostice, takže auto je nebude kontrolovat vůbec (ani jejich přítomnost, ani pokles tlaku).

[upravil dne 9.5.2013 10:15 od P607Olda]

[upravil dne 9.5.2013 10:16 od P607Olda]

[upravil dne 9.5.2013 10:16 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...