Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s novými alu koly


Fata60

Recommended Posts

V odkazu jsou 17ctky :myslim

No to je jedno. tenhle typ kol jde v nejhorším vyvážit i klasickým závažím na límec. To sice není nejkrásnější ale fungovat to bude. Zavez to do pneuservisu, řekni jaký máš problém a myslím, že to v pohodě vyřeší...

Jinak mě třeba origo Cosmosy 17\" stály i s pneu 5 nebo 5,5 - už ti to moc nepamatuju ;)

Pokud je to koupené nové, tak bych to klasicky reklamoval...

[upravil dne 8/5/13 23:29 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však my máme 16tky kola... Moc děkuju za rady, zkusím to. Já snad ani nebudu spát. manžel jezdí, jsem na to sama a co vám budu vykládat...se mnou je řeč, jak rozprávka.

Pěkný večer a přijdu poreferovat... :)

To jsem dala jen blbě odkaz na ty 17

[upravil dne 8/5/13 22:29 od Fata60]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono se to takhle na dálku špatně hodnotí - třeba jen jen použité nevhodné závaží... v tom pneuservise ti poradí určitě líp. Pokud to ale nějak rozumně nepůjde tak bych jim to vrátil - neodpovídá to tomu co nabízeli... tady na klubu pak seženeš kola za dobrou cenu a origo Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych tušila, co s tím bude za ošťaru, tak jsem sem šla rovnou a koupila tu od někoho. Ale koukala jsem po inzerátech, nikde jsem nic nenašla.

Já se koukla Nečasovi jen na webovou stránku a usoudila, že je to jakýsi drahý...neznám ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podmínkách mají: Zboží musí být čisté. Pokud se jedná o kola nebo pneu, je třeba z nich zout součásti, které nebyly koupeny u nás.

To myslím jasně hraje pro tebe. Zul bych je, pěkně vyčistil a poslal zpátky v zákonné lhůtě 14ti dnů :papa

Hugo Boss má nějaké 407 na rozborku, a má tam i kola:

[upravil dne 8/5/13 23:40 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak... vůbec bych se s tím netrápil, od toho těch 14 dnů u E-shopu je...

Mimochodem, za ty peníze máš jenom disky s pneu, ale u 407 mají kola standardně i snímače tlaku v pneu. Když budeš kupovat kola tady na klubu budou pravděpodobně i se snímači ;) Auto by ti bez toho nadávalo po 30ti minutách že není měřený tlak a musela bys to nechat vypnout.

[upravil dne 8/5/13 23:44 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože co? Tak to já vůbec netuším o nějakých snímačích....do pr***...to jsem tomu dala, že jsem nešla napřed sem, než jsem vůbec cosi koupila.

Mám jim teda napsat reklamační formulář na jejich stránky a pak poslat zpět....jak se toto dělá? Jako že si objednám PPL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...