Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - Dodělání palubního PC 2.1TD


Cinci

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

teploměr ještě sháním..na vrakáči ho samotný neprodaj a se zrcátkem za 700..na to sem prděl..:-D musim sehnat někde jinde..a eště sem se chtěl zeptat.při nastartování se pokaždý zobrazuje teplota..nejde to nějako změnit??a info palubního pc se zobrazuje pouze v 1/4 displeje..nejde to nějak roztáhnout??:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou tam 4 polohy toho trimru, pokud ti ukazuje na displeji rádio tak máš vpravo teplotu a po klikání se zobrazuje PP spotřeba a pod.Já to mám tak že PP se zobrazuje vlevo a vpravo teplota rádio mám jiné .

Jinak čidlo teploty jde nahradit UNI termistorem 2K2 zkus pohledati na foru http://www.google.cz/cse?cx=014613807436987522652:zzdwczwb-lc&q=2K2&oq=2K2&gs_l=partner.3...3401.4461.0.4665.3.3.0.0.0.0.181.489.0j3.3.0.gsnos%2Cn%3D13...0.1098j522510j4..1ac.1.25.partner..2.1.180.-lfHddnyfqA#gsc.tab=0&gsc.q=2K2&gsc.page=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nejsem si jist mám jej asi na poloze 2 , musel bych se podívat ,a nejsem si jist displej musí býti odpojen když jej přepneš na jinou pozici .To víš dělal jsem to v roce 2007 asi

tu je obr všech pozic trimru

[upravil dne 19/7/14 13:47 od servisman]

post-10650-14109638820345_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak palubák jsem nastavil na pozici 2 a vlevo teplota a v pravo palubák..díky moc..už jen dodělat ten teploměr..:-) někde jsem četl že se tam má dát termistor 2k5 nebo se má dát ten 2k2??a před to jaký odpor??a ten odpor se má drát na co jde z pinu 6 nebo 7??díky moc..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napomůže ono těch témat je tu víc stačí pohledati 2k2 a najdeš co se týče čidla teploměru. Já jej měl taky dodělávané než jsem pak sehnal origo čidlo. Náhrada vyjde do 10Kč zdali i méně, origo čidlo je asi okolo 500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem jej dělal termistor + nějaké ty odpory měl jsem rozdíl -+ 2°C co si tak pamatuji , teploměr stejně beru orientačně ale pokud jsem to tenkrát porovnával spolu s OK406 s jeho teplotou tak byl rozdíl nepatrný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...