Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - Dodělání palubního PC 2.1TD


Cinci

Recommended Posts

Tak jsem též rozjel pp,jen mi to neukazuje kolik je v nádrži,ještě jsem nenašel ten správný drát:(.jinak dobrý.Po zapnutí klíčku naběhne teplota,jinak všude jsou nuly,spotřebu to začne ukazovat po pár metrech,jen nevím,jedu a zastavým,motor běží ale spotřeba přestane ukazovat,je to normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen pokud máš asi PP já si svůj pp zapojil podle schémat co tu byly a šlapalo to napoprvé a to jsem měl malou náděj protože se tu psalo že řj Sagem nejde zprovoznit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě taky, tady jde o to, že já jakmile vypnu motor a znova nastartuju PP mi defaultně ukazuje dojezd, musím proklikávat na údaj který chci jeho větu jsem pochopil tak, že při opětovném startu nemusí proklikávat, ale má tam údaj který měl při vypnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a nádrž jsem našel podle návodu od Dave k.

Tak co jsem našel tady schémata tak by mělo zabrat u budíků ve žlutým konektoru na pinu 11 drát 4315 rozstřihnout a ten co jde od budíků napojit na pin 13 konektor A a ten co jde od palivoměru napojit na pin 14 konektor A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...