Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policejní stát?! Byl zásah policie adekvátní?


DjBoom

Policejní stát?! Byl zásah policie adekvátní?  

  1. 1. Policejní stát?! Byl zásah policie adekvátní?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jen sem zvědav na vaše reakce.

Neměl by si ty manévry zaplatit paroubek?

Co nás čeká až si pronajmeme kus louky na sraz, taky nás vyženou obuškama?

Nevypadá louka teď hůř než kdyby jim v ničem nebránili???

Má cenu kvuli pár hektarům mlátit do lidí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, napíšu jako první.

Jsem přesvědčený, že zásah měl proběhnout. Žádný z nás, který tam nebyl nemá možnost objektivně posoudit, zda byl adekvátní nebo nebyl. Nikdo veřejnosti neposkytne objektivní informace. Ani Ti, kteří se zůčastnili akce, ani policajti a už vůbec né novináři. Kdo věří v objektivnost médií, je naivní!

Je sice pěkné mít souhlas majitele pozemku, ale co majitelé okolních pozemků? Ti souhlas údajně nedali. Jinak na NETu koluje spousta záběrů z takových akcí a podle mě už ty jsou dostatečnou záminkou ke zrušení akce, když si organizároři sami neumí zjednat pořádek. Myslím tím ty zfetovaný děti.

Na druhou stranu nechápu, proč se nevyčlení kus nějakého bývalého vojenského prostoru a nedá se jim šance uskutečnit akci tam. Nikomu by nepřekáželi a pokud by po sobě uklidili, tak proč ne. Pokud by neuklidili, byli tam ranění, záchranka musela odvážet předávkované děti, apod. - pak už bych jim další šance nedával.

A k poslední otázce, jestli má cenu kvůli pár hektarům mlátit do lidí? Za normálních okolností nemá, ale kde by to v tomhle případě skončilo? Jen u pár hektarů?

Má odpověď se Ti nebude líbit, obzvláš?, když máš v Nicku \"Dj\", ale věřím, že nejsem jediný s takovým názorem a kdo ví, třeba by nás byla většina. Nezkusíme anketu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle mě: Organizovaná, ohlášená a povolená akce vypadá jinak. Nevím jestli zásah policie byl adekvátní nebo nebyl jsem na místě, ale organizátoři by se měli zamyslet a nejdřív si zjistit jak se pdobné akce pořádají - sami si proti sobě štvou jak veřejnost tak policajty (a je jím jedno na čím pozemku jsou).

Už i ti blbí anarchisti nebo antikomunisti nebo podobné hnutí si umí shromáždění (většinou) zorganizovat a včas nahlásit, aby nevznikaly zbytečné konflikty. Určitě všude se najdou vymaštěné hlavy kteří prostě jdou a \"rubou\".

to? můj názor a nikomu ho nevnucuji tudíž je marné mě spílat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Dobrá, napíšu jako první.

Jsem přesvědčený, že zásah měl proběhnout. Žádný z nás, který tam nebyl nemá možnost objektivně posoudit, zda byl adekvátní nebo nebyl. Nikdo veřejnosti neposkytne objektivní informace. Ani Ti, kteří se zůčastnili akce, ani policajti a už vůbec né novináři. Kdo věří v objektivnost médií, je naivní!

Je sice pěkné mít souhlas majitele pozemku, ale co majitelé okolních pozemků? Ti souhlas údajně nedali. Jinak na NETu koluje spousta záběrů z takových akcí a podle mě už ty jsou dostatečnou záminkou ke zrušení akce, když si organizároři sami neumí zjednat pořádek. Myslím tím ty zfetovaný děti.

Na druhou stranu nechápu, proč se nevyčlení kus nějakého bývalého vojenského prostoru a nedá se jim šance uskutečnit akci tam. Nikomu by nepřekáželi a pokud by po sobě uklidili, tak proč ne. Pokud by neuklidili, byli tam ranění, záchranka musela odvážet předávkované děti, apod. - pak už bych jim další šance nedával.

A k poslední otázce, jestli má cenu kvůli pár hektarům mlátit do lidí? Za normálních okolností nemá, ale kde by to v tomhle případě skončilo? Jen u pár hektarů?

Má odpověď se Ti nebude líbit, obzvláš?, když máš v Nicku \"Dj\", ale věřím, že nejsem jediný s takovým názorem a kdo ví, třeba by nás byla většina. Nezkusíme anketu?

Je jedno jestli se mi tvoje reakce líbí nebo ne na tohle už se na tomhle fóru hrát nedá a upřímně čekal sem i horší reakce ale to ještě určitě přijde. Jen bych to shrnul Kdyby policie vůbec nezakročila myslíte že škody na louce (mimo jiné zkurvené slzným plynem, dělobuchy a vodními děly) by byli takové??? A co náklady na tu akci (mimo jiné i 48 h provozu vrtulníku a zavření dálnice)????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem 100% zastáncem zásahu - ti, kteří se podobných akcí zúčatňují jsou zastánci životního stylu \"po mě potopa\". Pokud by nikoho neomezovali (bratránek měl tu čest bydlet v obci 8 km vzdálené od místa, kde se před lety CzechTeck konal a týden se nevyspal) a akci měli pořadatelsky zvládnutou (WC, úklid - ale i sanitky a doktory - to všechno něco stojí), nemuseli by se ohánět ilegalitou a zakládat si na ní - DJ Ty bys chtěl v Tý dotčený lokalitě bydlet???

Když to nikdo nepořádal - jak to, že najednou měl kdosi nájemní smlouvu???

Takhle vypadá oslava narozenin s účastí cca 50 lidí?

Jak vlastně vypadají \"lidská práva\" podle těchto individuí??? (Máš pole, louku, hospodu, hotel - my tam vtrhneme, uděláme bordel a Ty se třeba po........, a když se budeš bránit, půjdeme demonstrovat, že nám ubíráš lidský práva). No a když budeš mít svůj prostor v blízkosti toho, kde má někdo z nás nějakou páku, jak si prostor pronajmout, radši se zdekuj a ne aby Tě napadlo si ten svůj majetek bránit, páč tam přece musej parkovat naše karavany, taky musíme někde chcát, srát a blít no a ten náš pronajatej prostůrek je tak malej, tak nás přece pochop, vždy? všechno je přece všech a my zase za rok pojedeme udělat bordel jinam - tebe fakt vynecháme, slibujem.

Myslím, že byxchom měli Policii spíš poděkovat, že konečně využila svůj potenciál k tomu, k čemu by sloužit měla především, a to k nastolení pořádku a ochraně soukromého vlastnictví.

Pokud tu bude někdo rozmazávat mrtvého účastníka Czech Teku, pak by si měl uvědomit, že pěšák na dálnici v noci = pokus o sebevraždu - a ten kamiňák, kterej ho sestřelil, o tom nemusel mít ani páru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zastáncem těch fe?áků a podivínů, ani skinheadů ale zasahovala takhle někdy policie proti skinům? Blokovala polský a nemecký prasata co jezdí sem na tyhle akce už na hranicích? Používala proti ním ty prostředky co na CzechTechu?

Já vidím problém v tom, že tu policie neumí měřit stejným metrem. A to ve všem co policie dělá. Někdo jezdí vožralej jak prase bez řidičáku a pomalu pozabíjí koho potka a mě budou neustále dávat pokuty za parkování, protože sem lehká obje?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Taky jsem 100% zastáncem zásahu - ti, kteří se podobných akcí zúčatňují jsou zastánci životního stylu \"po mě potopa\". Pokud by nikoho neomezovali (bratránek měl tu čest bydlet v obci 8 km vzdálené od místa, kde se před lety CzechTeck konal a týden se nevyspal) a akci měli pořadatelsky zvládnutou (WC, úklid - ale i sanitky a doktory - to všechno něco stojí), nemuseli by se ohánět ilegalitou a zakládat si na ní - DJ Ty bys chtěl v Tý dotčený lokalitě bydlet???

Když to nikdo nepořádal - jak to, že najednou měl kdosi nájemní smlouvu???

Takhle vypadá oslava narozenin s účastí cca 50 lidí?

Jak vlastně vypadají \"lidská práva\" podle těchto individuí??? (Máš pole, louku, hospodu, hotel - my tam vtrhneme, uděláme bordel a Ty se třeba po........, a když se budeš bránit, půjdeme demonstrovat, že nám ubíráš lidský práva). No a když budeš mít svůj prostor v blízkosti toho, kde má někdo z nás nějakou páku, jak si prostor pronajmout, radši se zdekuj a ne aby Tě napadlo si ten svůj majetek bránit, páč tam přece musej parkovat naše karavany, taky musíme někde chcát, srát a blít no a ten náš pronajatej prostůrek je tak malej, tak nás přece pochop, vždy? všechno je přece všech a my zase za rok pojedeme udělat bordel jinam - tebe fakt vynecháme, slibujem.

Myslím, že byxchom měli Policii spíš poděkovat, že konečně využila svůj potenciál k tomu, k čemu by sloužit měla především, a to k nastolení pořádku a ochraně soukromého vlastnictví.

Pokud tu bude někdo rozmazávat mrtvého účastníka Czech Teku, pak by si měl uvědomit, že pěšák na dálnici v noci = pokus o sebevraždu - a ten kamiňák, kterej ho sestřelil, o tom nemusel mít ani páru.

No Méďo docela sem se pobavil. Je pravda že kdysi sem na takový akce chodil ale ta špína a něktrý lidi který byly \"fakt moc\" mě postupně odradily a upřímně ani ten styl mě nic neříká já sem zastánce spíš house music.

Ale tady šlo spíš o to že majitel pozemku dal opakované povolení a prohlášení že k pozemku patří i příjezdová cesta přímo k hlavní komunikaci čímž potvrdil že policisti poškodili účastníky na lidských právech když je na pozemek nevpustili.

Takže vlastně řečno začlo to všechno chybou policajtů a nemuselo se nic stát

Nemluvě o zásahu který se konal přímo na pozemku.

Nechci řikat že bych to chtěl mít pod oknama to asi ne ale když někdo rozhodne zmlátit stovky lidí jenom aby se politicky zviditelnil docela mě to sere, a tys mu na to skočil.

Jinak toho přejetýho nech, jak to bylo ví jen on a možná ten kamioňák tak do toho nerejpej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Nejsem zastáncem těch fe?áků a podivínů, ani skinheadů ale zasahovala takhle někdy policie proti skinům? Blokovala polský a nemecký prasata co jezdí sem na tyhle akce už na hranicích? Používala proti ním ty prostředky co na CzechTechu?

Pokud vím, tak se z hranic vraceli za úplný banality, které by jindy kontroly na hranicích přehlédly. Ale vrátit někoho jen proto, že si o něm myslím, že jede na CzechTeck? To už zavání policejním státem.

PS: Nevím, o čem je anketa:

1. Jsme policejní stát? (jak je v nadpisu)

a nebo

2. Byl zásah adekvátní? (jak je v textu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boome souhlas... Pokud mam soukromy pozemek a neohrozuju zivotni prostredi, pak si na svem pozemku muzu poradat podobne akce. To co predvedli policatji me nebetycne sere.... Uz dopredu ohlasili, ze tu akci zmari, at se bude konat KDEKOLIV a za jakychkoliv podminek. Proste tohle bylo rozhodnuto uz predem a to je na tom to nejhorsi... Ano, jsme policejni stat... kua :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čert ví, jak to \"politicky\" bylo...

Já jsem pro, že policie zasáhla, ale...

1. je z podivem, že ač policie ČR už utratila spoustu peněz za různá cvičení, jak podobné situace zvládat, myslím, že v reálu si stále ještě neumí s podobným problémem adekvátně poradit. Pak se není čemu divit, že v TV kdekdo hlaholí o brutalitě policejních zásahů.

2. naprosto chápu nasr*** obyčejných lidí, kteří tam bydlí, a nestojí o to, aby jim několik dní za vesnicí duněla hudba, kterou asi málokdo z nich poslouchá, aby se jim vesnicí potloukala individua a nakonec ještě museli z obecních rozpočtů hradit škody na majetku (to se třeba k letošku nevztahuje, ale v minulých letech s tím problémy byly)

3. jsem pro, aby se na tyto akce našel areál, kde si můžou dělat bordel do aleluja, ale obávám se, že tímto by pro ně akce typu CzechTek ztratila kouzlo právě toho \"tajného a zakázaného\" ovoce. V tomhle si myslím naprosto zklamali ti, kteří tuto akci \"jakožeorganizují\" - organizace není přeci jen to, že svolám DJ a lidi po internetu tam a tam a oni už se nějak zaříděj...o tom tu Meďa psal, že tlupa pařanů taky něco produkuje...jestli se jejich blitky a sr**** dají brát na louce jako ekologické hnojivo, budiž, ale co ty hromady bordelu, flašek, střepů, případně proprietek pro jejich hulení a bůhvíčem ještě,!?!?!?!?

Jinak chtěla bych vidět, kdo by byl nadšený (jako loni - ups, nebo předloni, nevím - ten soukromý zemědělec, co mu tihle blbečci zasekali louku, kterou sice poté uklidili (těch pár chudáků, co se obětovali a jeli ten bordel uklidit jsem fakt obdivovala), ale kdo mu dá ty tisíce, o které přišel na dotacích na několik let dopředu, protože už \"těch pár hektarů\" - jak se tu píše - nebude dobrých 5 let moci používat na ekologické zemědělství???

...chjo, jsem se zase rozčílila....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boome, anketa ma jasnej nadpis: \"Policejni stat ?\", tak jakypak jestli byl zasah adekvatni ? Na otazku, jestli jsme policejni stat je odpoved ano, na otazku zda byl zasah adekvatni je odpoved ne... ale nadpis anktety je proste \"Policejni stat ?\". tak je odpoved ANO.... osobni nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JunEAu

Boome, anketa ma jasnej nadpis: \"Policejni stat ?\", tak jakypak jestli byl zasah adekvatni ? Na otazku, jestli jsme policejni stat je odpoved ano, na otazku zda byl zasah adekvatni je odpoved ne... ale nadpis anktety je proste \"Policejni stat ?\". tak je odpoved ANO.... osobni nazor...

Proto jsem se ptal :D

Asi by se anketa mela zrusit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JunEAu

Boome, anketa ma jasnej nadpis: \"Policejni stat ?\", tak jakypak jestli byl zasah adekvatni ? Na otazku, jestli jsme policejni stat je odpoved ano, na otazku zda byl zasah adekvatni je odpoved ne... ale nadpis anktety je proste \"Policejni stat ?\". tak je odpoved ANO.... osobni nazor...

Jo no to sem tak trochu zpackal ale tvoje hlasování mělo být tedy NE Nebyl adkvátní.

Jinak pro netopýrku já se tady nebavim o akci jako takové ale o policejním zásahu a o porušení práv. A jak už tu někdo řikal mrzí mě že takhle nezasahují proti skinheadům.

Technaři alespoň neuctívají něco co vyhladilo půlku evropy a nebijou lidi na potkání :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neposloucham techno a ani nechci hajit Czechtek jako takovy. Jde mi spis o primerenost tohoto policejniho zasahu.

1) Ale ty lidi meli platnou smlouvu s majitelem pozemku a ten o tom vedel a s akci souhlasil. Policie potom tvrdila ze svuj souhlas zrusil ale to nebyla pravda. Jak si muze police ktera ma hajit pravdu a zakon dovolit takhle lhat. Takze i kdyby ti lide nakonec po sobe neuklidili jak to meli ve smlouve tak je to vec majitele a tech lidi resp pana Srouba co smluvu podepsal.

2) Reknete mi prosim co se tam stalo tak protipravniho aby na to policie privovala kupu tezkoodencu, helikopteru, tatry s vodnimy dely a tank. Na co proboha tank??? Uz na vas kdyz jste kalili ve meste a rusily nocni klid nekdo volal tank?

Jak jsem psal nechci hajit Czechtek ale tohle policie prehnala a meli by se z toho vyvodit dusledky.

vice informaci je napriklad na

www.policejnistat.cz

inak se jen musim smat jak jednoduche nazory maji nekteri clenove. Jiste by z vas nase vlada mela radost. Zdar a silu vymyvani mozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak chtěla bych vidět, kdo by byl nadšený (jako loni - ups, nebo předloni, nevím - ten soukromý zemědělec, co mu tihle blbečci zasekali louku, kterou sice poté uklidili (těch pár chudáků, co se obětovali a jeli ten bordel uklidit jsem fakt obdivovala), ale kdo mu dá ty tisíce, o které přišel na dotacích na několik let dopředu, protože už \"těch pár hektarů\" - jak se tu píše - nebude dobrých 5 let moci používat na ekologické zemědělství???

...chjo, jsem se zase rozčílila....

To jako ze kdyz se tam udupe trava tak uz se tam pet let nemuze nic pestovat? Ono to staci jen zorat.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...