Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klasicky prubeh, kdyz clovek..


Guest DD

Recommended Posts

..meje auto, aneb DD v akci ;).

Zacina to se spinavym autem..

1_spina.jpg

..o ktere by si ani kolo nikdo neoprel :D ..

2_spina.jpg

..a ktere je chudak stale neumyto..

3_spina.jpg

... pak ovsem dorazi DD a v nejvetsim paraku zacne neco delat, ac vi, ze se na slunci spali a navic ze to kastli nedela dobre.... a viola, vysledek na sebe neda dlouho cekat, ac jeste neni hotovy cumak a kola..

4_cista.jpg

..vydatne mu pomaha 6 let stary autosampon..

5_sampon.jpg

..o chvili pozdeji dojde na kola a brzdice..

6_c_kola.jpg

..a jeste trosku jinak..

7_c_kola.jpg

..a kdyz je tak hezky a motor uz zacina bejt zaprasenej..

8_motor.jpg

..vlhka houbicka a trosku lestidla taky udela svoje..

8_c_motor.jpg

..a samozrejme interier, jen ve zkratce..

9_int.jpg

..mno a pak uz nezbyva nez nalestit silikonovym pripravkem pneumatiky..

10_final.jpg

..a z detailiku..

10_final1.jpg

..a kdyz je vse krasne hotovo a clovek se kocha, nesmi v ramci klasickeho prubehu o chvili pozdeji prijit dest..

11_dest.jpg

..kterej zcela zakonite musi v ty nejvetsi mire padat primo na auto..

12_dest_auto.jpg

..a jako ze vytrvale..

13_dest_auto2.jpg

Omlouvam se vsem, ktere tento serialek na bezne tema nudil :D. Dneska jsem myti trosku odflak, protoze mi trvalo jen asi 4,5 hodiny ... zacez se mi sv. Petr pekne pomstil, kdyz o dve hodiny pozdeji spustil prutrz mracen, ktera s prestavkami trva doted :D.

[upravil dne 30/7/2005 DD]

[upravil dne 30/7/2005 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k> Nema, ale uz mam objednanou plachtu ;), takze priste uz to nebudu muset resit .. za 1300 budu mit nepromokavej navlek na auticko, takze i kdyz bude stat dlouho v Praze na parkovisti, tak ho muzu prikrejt ;). A krome toho nasi dneska odjeli a mam k dispozici na 14 dni garaz, z ktery padoussky vysoupnu matciny Subarko ;).

John> A taky ho budes mejt dneska podruhy jako ja??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Dave_k> Nema, ale uz mam objednanou plachtu ;), takze priste uz to nebudu muset resit .. za 1300 budu mit nepromokavej navlek na auticko, takze i kdyz bude stat dlouho v Praze na parkovisti, tak ho muzu prikrejt ;). A krome toho nasi dneska odjeli a mam k dispozici na 14 dni garaz, z ktery padoussky vysoupnu matciny Subarko ;).

John> A taky ho budes mejt dneska podruhy jako ja??

No dneska asi nee až zítra mám nějak lenivou náladu něco dělat.

:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to jen otrel, aby zmizely ty spinavy kapky vody, prelestil okna, gumy a vsechno pryzovy .. a schoval drahouse do garaze .. :D.

A pak jsem jeste posekal zahradu ... a ted uz se muzu valet. Jen jsem chtel v ramci aktivity upgradnout mati komp a zjistil jsem, ze jsem doma zapomnel hlavni CD - s XPckama .. hlavne ze s sebou mam vsechny ruzny kraviny .. ach jo :(. To stari ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na tom podobně umyl jsem auto druhý den ráno začlo lejt a lilo až do neděle tak to auto vypadá zas jako předtim. tak až bude chvilka tak ho zas umeju ale asi nejdřív kouknu na předpověď jestli to má vůbec cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...