Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaký holící strojek používáte


skuci

jaký holící strojek  

14 hlasů

  1. 1. jaký holící strojek

    • ruční - žiletkový
      40
    • elektrický - planžetový/frézkový
      27

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

No měl tam v té anketě opravdu být zastřihovač. Dvakrát do měsíce ( po vejplatě a na konci měsíce) si s ním oškubu hubu a je to hotový. Tohle jsem začal praktikovat nějak  po návratu z vojny ( r. 97). Sice jsem párkrát ještě použil klasickou žiletku ale jak mi došly zásoby nakoupený na vojnu tak jsem nový nekupoval. Tenkrát jsem jednou za měsíc oloupal kedlubnu spolu s hubou a podruhé jen hubu. Kedlubnu jsem loupal naposled před dvěma roky když ode mně odešla bejvalka.  Ale asi už budu muset zajít k chlupodravci a nechat si kedlubnu oloupnout odborně mám to dlouhý a několikrát se mi povedlo že se mi vlasy přimotali pod kolečko u lehátka když jsem něco dělal pod autem a to bylo jmen a sprostých slov. A slibů že hned jak to udělám a půjdu se vykoupat tak to shodím z hlavy a ještě jsem se k tomu nedokopal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já mám strašný roky tenhle Concept který maká a maká, a udivuje mě, že stále na jeden původní akumulátor.

Hladce oholenou tvář už jsem neměl snad 20 let, vždycky jen strniště.

Co mě dost štve je vždy neskutečný bordel v koupelně, tak jsem zjistil, že asi nutně potřebuju toto :D

Takže jsem svojí odpovědí stejně nepomohl, ale co už... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holím se na zádech.... :D :D :D

....Pardon Pe.Tr... :D joke... :D

takže tady kluci říkaj: Žiletka, kolečka, kolečka, kolečka, žiletka, kolečka... A kolečka prej super a lepší jak rovnej... Vošahala sem je a žiletka je poznat... :( Kolečka sou jak dětský prdelky... ;) :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď se nechávám teda zarůst, jo, protože se to dceři líbí :D , ale tak sem si chtěl trochu za-offtopikovat :D

se holim (sem se holil) tímhle → image.thumb.png.a8c5f55b8b9d4166ff29ac70a5b77be6.png

 

teda klasickou žiletkou, pěkně, mejdlíčko, štětka (po zkušenostech vím, že není štětka jako štětka :D:D)

A vůbec sem obecně takovej propagátor těhle dinosauřích záležitostí :D

:xvul

 

 

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já když jsem používal žiletku jako takovou tak jsem měl taky takovéhle dinosauří pomůcky. Ale je to už drahně let zpátky. Vloni to bylo dvacet roků co jsem se vrátil ze služby vlasti a tam to byla nutnost i když za mě už se nekonali buzerace typu vlaková jízdenka na ksicht atd.  mi jsme museli být oholení jen do služby. pokud člověk neměl týden službu tak se nemusel holit týden.  A vlastně celou dobu co jsem doma z vojny tak používám jen zastřihovač na vlasy i na holení. Jen se tak trochu mění frekvence zastřihování byli doby kdy stačilo jednou za týden pak bylo období jednou za měsíc teď je takové mezidobí kdy stačí jednou za deset dní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...