Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Adrajova Phedruše


adraj

Recommended Posts

Tak před měsícem proběhla výměna motorového oleje. Tenhle víkend sem měnil v převodovce. Vytekl skoro celý litr :D. Přidělali sme zpět kryt pod motor,který jsem rád,že sem neztratil. Z devíti šroubů držel na třech.

Výfuk sem málem taky ztratil. Tak je zpět přivařen. Trubky jsou v pohodě. Jen držák zadního tlumiče urezl.

Jo a při zatažení ručky brzdí jen jedno kolo. Příjemné na svahu:D

Takže nic moc zatím vážného:D

Bych zapoměl na ty dveře:D

Tak to zatím stále zlatý ulyšák,jsem nějak stále raději,že jsi mne předběhl,ale jen proto,že čas strávený na opravách bych nemohl věnovat Kaipanu. Ber to s rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před měsícem proběhla výměna motorového oleje. Tenhle víkend sem měnil v převodovce. Vytekl skoro celý litr :D. Přidělali sme zpět kryt pod motor,který jsem rád,že sem neztratil. Z devíti šroubů držel na třech.

Výfuk sem málem taky ztratil. Tak je zpět přivařen. Trubky jsou v pohodě. Jen držák zadního tlumiče urezl.

Jo a při zatažení ručky brzdí jen jedno kolo. Příjemné na svahu:D

Takže nic moc zatím vážného:D

Bych zapoměl na ty dveře:D

Jináč v sekci 807 jsem popisoval jak ten dekl přidělat řadně na ty vložené matice a je to věčné a pevné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten olej sem chtěl dělat stejně. Po zvednutí sem zjistil,že kryt moc nedrží a spíš jen už jakoby plandal. Byly tam takové plastové cvoky ve kterých držely ty šrouby. Teď tam jsou kovové a pohoda.

Výfuk mě udivil,ale ne,že urezl ten držák,ale v jakém pěkném stavu je.Vypadá to,že je ještě původní. No ikdyž...... :D:D:D

Na 806 je druhej a už se musel opravovat a nevím jak dlouho vydrží.

Ten brzdič snad nebude tak hroznej cenově.

Budu muset pomalu připravit fotoaparát blíží se mi 100 TISÍC :D:D:D:D:D:D:D:D

No a když to prošvihnu?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten olej sem chtěl dělat stejně. Po zvednutí sem zjistil,že kryt moc nedrží a spíš jen už jakoby plandal. Byly tam takové plastové cvoky ve kterých držely ty šrouby. Teď tam jsou kovové a pohoda.

Výfuk mě udivil,ale ne,že urezl ten držák,ale v jakém pěkném stavu je.Vypadá to,že je ještě původní. No ikdyž...... :D:D:D

Na 806 je druhej a už se musel opravovat a nevím jak dlouho vydrží.

Ten brzdič snad nebude tak hroznej cenově.

Budu muset pomalu připravit fotoaparát blíží se mi 100 TISÍC :D:D:D:D:D:D:D:D

No a když to prošvihnu?:D

Z brzdiče neměj strach,první bývá lano. A pokud to začíná tak to rozeber a promaž,lano vyndej. I na heveru když si to přizvedneš,tak je venku do půl hodky,pořadně prolít čistým olejem,až to poteče na druhe straně čisté. Když bude lano chodit bez váznutí,tak je v poho. Třmen zkus i rukou ,uvidíš to i opticky ,jestli je zpět na dorazu. Nechá se to sadou od Frenkitu opravit za cca 400kč.

Jináč není to tak dlouho co tu Pe.Tr uváděl hodně slušnou cenu za zadní brzdiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

tak je tomu přesně 1rok co jsme koupili Phedru.

Až na pár nedostatků šlape jak hodinky a je zatím bez větších problémů.Jen mě trošku teď štve Milan+ s těma senzorema na tlak v pneu:D. Ale moje blbost a zaváhání.Bo na mě by to snad i šlo

Spotřeba je stále na své úrovni a to 6l/100km. Nic víc nic míň:D

Jen při občasné akceleraci začne vibrovat motor.

Příklad:dám za 3 a přidám plyn a než se motor dostane na určitou mez,tak klepe celý motor a tím pádem i autem.

Občas to lehce zavybruje i na volnoběžné otáčky.

Mohla by to být třeba levnější varianta silentbloků?

Vibrace jsou už od koupě. Když jsme to kupovali,tak nás prodávající provezl po rovině,kde to nevytáčel a tím pádem sem to nepoznal. Poznal jsem to až při akceleraci. Zvyklej na benzin,kterej vezme snad všechno:D

Teda Peugeot 806

Jinak tu 806 stále mám a prodávat(zatím)nehodlám:D

[upravil dne 1/1/14 12:57 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

nevím jak se sem odpovídá a tak zkouším příspěvek po dlouhé době. Přestalo mě to tady do určité míry bavit. Ale pro pár lidí,co mají Lancii,ale nejenom je, a neví co si na ty kola napatlat,mám inspiraci. Hodně dlouho jsem sháněl a i chtěl originální kola na Lancii. Původně jsem chtěl na novější model,ale sehnat vůbec něco,je docela problém. No,do Smrku privezli Lancii na díly,kola byly zamluvený a já je vyhrál,že jsem byl rychlejší. 4 tisíce za origo+zimní pneu,kdo by to nebral. Bohužel jsem nevyfotil,aby byla možnost porovnat. Když popíšu,tak bylo každé kolo totálně oloupané z laku a to opravdu hodně. Defakto skoro celé. Nechal jsem je opískovat a udělat barvu. Kolo vyšlo na 1400 kč.  A to mi jinde nabízely za kolo 1500 a více. Perfektní přístup majitele a to mi ještě poradil,když si u něj nechám opískovat jen disky,poradil i jakou barvu použít.

Disky a pokličky sice mají jiný odstín,ale ve finále a jízdě to není tolik rozpoznat. Jen mám dilema,jestli mám na pokličky vrátit znak Lancie a nebo nechat,tak jak je v černém. 

Na cenu se klidně ptejte. Doporučím.

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tak obrázky nejdou. A to je proč jsem toto forum zavrhnul. Jestli se podaří,tak vložím. Ani se nedivím,že plno lidí z tohodle fora odešlo!!! 

Nejd evložit. Takže mám černý kola. A tímto jsem s forem totálně skončil. Sbohem :blablabla  :xvul  :bacha

plno jiných lidí zde skoncilo

Upraveno uživatelem adraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno jde, jenom malé děti se musej učit.. Zajímavé že některým to jde a některým se nechce na to přijít :D Nechápu co to je za hrdinství zavrhnout forum kvůli novým stránkám, které navíc nejsou vůbec špatné, jen si člověk musel trochu zvyknout. Když si koupiš nové auto tak ho taky nezavrhneš protože digiklima je složitější než manual přece.

Jinak promiň za off-topic, nedalo mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano já vím. Bylo psáno v rozčílení,protože nejsem kamarád s počítačem a pro mě úprava fotek je docela velká záležitost :D  :D  :D .

Samozřejmě jsem forum nezavrhnul,jen sem nechodím tak často jak bývávalo.

Však já ty fotky sem dostanu :D  :D  :D . Ale dnes to asi nebude :roll  :myslim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Kolečko se polámalo. 

Na začátku srpna a zároveň dovolené nám při otáčení na místě u Kauflandu v Kolíně se stalo ,že nám upadlo kolo.

Podle mechanika můžeme být rádi,že se nám to nestalo ve vyšší rychlosti.

IMG_20160703_164418.jpg

IMG_20160703_164511.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...