Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Adrajova Phedruše


adraj

Recommended Posts

Co to, srnka na kolejích tramvaje? :o

Za 13 let to není tak špatné. Vono kolikrát třeba řidiči si zato můžou sami a ty v tramvaji stojíš na brzdě (nebo na páce) a jenom koukáš jak do toho vozidla najedeš, či?:myslim

Ještě jedno, můžeš mi říct, co trmavajáky vede k tomu(myslím celkově, ty třeba ne) , když jedou do zatáčky (třeba Karlák, z I.P Pavlova směrem na Pavlák, nebo na Národní), tak většina jede pomalu z prvním vozem a pak když je na rovince tak přidá a ten druhý vůz pomalu vykolejí a lidi v něm taky. Vždyť takhle již zadní vůz někomu ujel ne a zrovna na Karláku. To je takový problém ještě vydržet až se srovná druhý vůz?:bacha

Ale v pohodě, je to takový adrenalin v MHD:D

[upravil dne 20/6/13 07:22 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srnka byla před konečnou v Modřanech. Tam je to u lesa. Tý mi bylo líto,protože značky ,kam může nebo ne,nezná.

Jinak s tramvajákama je to asi jako z řidičema aut. Prostě neponaučitelný,dokud se něco nestane,ale to už je většinou pozdě. Pro některé to je prostě problém. Dokud mi druhý vůz nezmizí v zrcátku,tak nepřidávám. To teď vypadá,že jsem slušnej řidič:D. No taky občas ulítnu.S rychlostí a nebo,když nastupujou cizinci a všichni do jedněch dveř:grrí. Zavřu a hned plnej:D. Teda,prosím,jenom někdy :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom autě asi není nic zajímavého, tak se mluví o tramvajích ;)
Zajímavého už na ni moc nebude. Jen třeba,že vím,kolik kilometrů to mělo v roce 2009 z autorizáku.Určitě to nebylo s tolika,s kterýma sem kupoval.A jednou bourané. A teď teprve to začne být zajímavé,co někteří dokáží. Zatím víc psát nebudu,čekám na vyjádření druhé strany.

Pokud bych někoho poškodil,tak se mu zde veřejně omluvím.

Čekat budu tak měsíc,což na vysvětlení je celkem dost

[upravil dne 26/6/13 00:56 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kdysi dával ješte mou starou 406ku k elektrikářovi na odstranění chyb v BSI a FAPu a on všechny ŘJ projel a dokázal zjistit opravdové km. Tenkrát na tacho bylo cca 250tkm a on zjistil cca 550tkm. Jenže já to věděl, tak mě to ani nepřekvapilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom autě asi není nic zajímavého, tak se mluví o tramvajích ;)
Zajímavého už na ni moc nebude. Jen třeba,že vím,kolik kilometrů to mělo v roce 2009 z autorizáku.Určitě to nebylo s tolika,s kterýma sem kupoval.A jednou bourané. A teď teprve to začne být zajímavé,co někteří dokáží. Zatím víc psát nebudu,čekám na vyjádření druhé strany.

Pokud bych někoho poškodil,tak se mu zde veřejně omluvím.

Čekat budu tak měsíc,což na vysvětlení je celkem dost

[upravil dne 26/6/13 00:56 od adraj]

Jsem zvědav jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak o víkendu mi zůstala zapnuta malá sahara. Po dvou hodinách sem odpojil baterku. Za pět hodin a zapnutí baterky se sahara opět roztočila. Při nastartování se vypnula:myslim. Měla i divnej zvuk,takže rozebrat. Pěkně volná v ložisku. Koupená ve Smrku jiná. Jen ji dát zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...