Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeoťáci prosím pomoc,hledám práci !!!


HrabeKochan

Recommended Posts

Zdravím všechny - Členy Peugeot Klubu - co se zdržují v okolí :

Mladá Boleslav, Nymburk, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Neratovice, Mělník...

Já níže jmenovaný HrabeKochan

tímto stručným psaním, žádám všechny přítomné, jenž se zdržují,pracují a žijí v těchto končinách o šlechetnou výpomoc a nápovědu při hledání nové roboty.

31.května - mi končí úmluva o práci na panském s japonským císařem vycházejícího slunce a tím pádem i můj měsíční žoldík, který jsem od něj dostával.

Děkuji všem příznivcům za jakoukoliv odpověď a nápad, který by napomohl k opětovnému klidu a pohodě na mém panství.

Životopis je v příloze

Spozdravem HrabeKochan s Chotí

[upravil dne 24/4/13 18:23 od HrabeKochan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud můžu doporučit vyhoď z životopisu kurzy jako \"referentské školení řidičů\" a vynech platnosti. Stejně tak bych vynechal reference a u znalostí PC je všude začátečník, ale pak je to shrnuto pod \"administrator\". Pokus se to stlačit na 2 strany. To by mělo být pro životopis max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promin, ale tvoje CV je uplne, no stylisticky strasny.... nezhlob se, ale je to tak.... posli mi mail na ivori2003@seznam.cz

poslu ti nejakou aktualni verzi meho, a muzes si to doplnit. Je to CV, ktere mi vypracovavala jedna znama, a je velmi kladne hodnoceno u personalistu. Zaroven se ti zeptam dneska v byvale firme M2C, zda nehledaji nekoho do udrzby budov. Budu mluvit s byvalym sefem. Je to byvale ABL, ale v tom nevidim u facilitky problem.

Vynech hlavne prosim takova ta zakladni skoleni typu BOZP, PO apod., protoze ty jsou dany zakonem a automaticky se pocita, ze jsi je v praci absolvoval. Zaroven ti jsou pro hledani nove prace k hovnu, protoze to stejne musis podstoupit znovu u noveho zamestnavatele. To same skoleni ridicu, nechal bych tam ty odbornejsi jako ridic VZV apod. Doby platnosti taky vynecha vymaz ty, ktere nejsou aktualni, ktere proste nemas.....

sraz to maximalne na 2 stranky. Reference odstran, stejne jim nikdo bez overeni neuveri.... Muzes uvest jen kontatkni osoby a spojeni na ne...

NO, snad jsem te po ranu nenastval, ale to CV v teto podobe nezaujme :(

Kochanky, Kochanky, tam se narodil Franta, Franta Šťastný, že jo? Myslím, že loni jsem jimi projizdel na motorce....

[upravil dne 23/4/2013 06:26 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracovní zkušenosti se píšou od poslední až po nejstarší, takže obráceně jak to máš ty vendelinku. Je to protože některého případného nového zaměstnavatele nezajímá kde jsi všude pracoval, ale pouze poslední pozice a jak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

MilaneF1, bylo toho 3/4 200l sudu. :D

Milan+ Tohle je konečná, jen v těch dílcích vpravo, ještě chyběly díry pro pouzdra. Zítra zakalím pouzdra a nalisuji je do děr. Bude to sloužit jako navíjecí kopita pro cívky tlumivek, kdy po navinutí se dovnitř vloží jádro tlumivky z trafoplechu.

Pracuji v elektrotechnické firmě www.zez-silko.cz jako nástrojař, jsem v nástrojárně vedoucím, protože jsem tam sám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...