Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5. ročník víkendového Slovenského zrazu - lodenica Piešťany 2013


pastorek

Recommended Posts

Zdravím pani a dámy,

aj ja sa chcem podakovat organizatorom a vlastne celej peugeot komunite za spolupracu.Organizatorom dakujem za spolupracu a možnosť sa zucastnit sa tohoto podareneho zrazu.Dufam že tí ktori sa dali u mna dezinfikovat klimy budu spokojny a tí čo si kupili vone ze im dlho este budu rozvoniavat a pripominat tuto podarenu akciu:super.

Ešte raz dakujem

S pozdravom Andrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem organizátorům a účastníkům 5. ročníku víkendového Slovenského zrazu - lodenica Piešťany 2013

Po dnešním sraze jsem se registrovala jako tzv.neřád,protože jsem měla tu čest poznat další skvělé lidičky zapálené stejným směrem a hlavně pohohodových, co si na nic nehrají a zároveň si pohrají a zasoutěží.Moc se mi sraz líbil,byla úžasná atmosféra a přestože v pátek zapršelo,což nás pod stany u pokecu s pivkem,panáčkem:),či kofolou absolutně netrápilo,ba naopak sblížilo-SO+NE počasí přálo na soutěže.Děti se vyřádili a nemusely být obavy,že se jim v kempu něco stane.Jízda v autíčkách z Peugeot SK se mi velmi líbilo.Ještě jednou DÍKY!!!!!za zorganizování a děvčatům do kuchyňského zázemí za skvělý gulášek,snídaně a cikánskou.Byla to mňamka.

Jinak doufám,že se brzy zas na nějakém srazu setkáme a prožijeme odlehčený víkend od všech starostí všedních dní.

:super:potlesk Jinak Vás zvu k nám do Čech na srazy i dovolenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chceme organizátorům poděkovat za super sraz. Počasí nakonec vyšlo přesně podle domluvy :D Předváděčky taky super a zábavné soutěžní odpoledne. Jen bych prosil příště něco vyhrát :aut

Jo a Éndrijúúú (Andreew), ste sa nakonec bruslili nejako dlúho, tak sme sa nestihli rozlúčit, co nás patrične mrzelo, ale neni všeckým dňm konec snad ;)

A ty jsi u mě skončil :D Sranda :P Mysleli jsme, že budete odjíždět pozděj, když jste říkali v noci :bacha Příště to bude lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...rozhodol som sa ,že je čas napísať aké peklo som ja a moja rodina zažili cez víkend.

V piatok nás skupinka tkzv.organizátorov zrazu pod vedením P.P. a ich rodinných príslušníkov uvaznila pod párty stanmi ,účelovo nás kŕmili gulášom ,napájali pivom a ohnivými nápojmi .

Dokonca došlo to až tak ďaleko,že prinútili člena Jožka, aby hral na husliach a nás ostatných spievať slovenské,moravské a české ľudové pesničky až do skorých ranných hodín.

V sobotu ráno ešte pritvrdili... síce sme dostali výdatné raňajky ale potom nás nevyspatých donútili absolvovať jazdu zručnosti , donútili nás napíliť drevo ,skákať vo vreciach,chytať imaginárne ryby a vykonávať aj iné aktivity pre ich obveselenie.Pritom na nás pokrikovali a smiali sa na naších výkonoch.

Dokonca zabezpečili nablýskané predvádzačky nových áut ,aby sme sa začali hanbiť za svoje doterajšie vozidlá a rozmýšlali nad kúpou nových. Večer nás potom opať prekrmovali tkzv.cigánskou pečienkou a nútili piť pivo .

Jeden člen sa síce pokúsil v panike o útek ale bohužial zabudol pritom na svojho syna ,tak sa musel vrátiť.

Vykúpenie prišlo až v nedeľu doobeda ,kedy konečne povolil tlak z ich strany a mohli sme pokojne odísť domov.:D:D:D

Ale zistil som s odstupom času že sa mi to vlastne všetko páčilo a ich zámer sfanatizovať mňa aj moju rodinu pre takýto typ akcií sa im podaril a my budeme musieť prísť znovu a znovu.Tak to Vám teda chalani pekne ďakujem...:roll:D:D

[upravil dne 10/6/13 11:34 od Juve]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooooooj chlapci. Dobre bolo. aj ja dakujem organizatorom za vsetko. Urcite prideme aj nabuduce a pokusim sa prist aj na minizrazi. dobre sme si vypili :D a som rad ze som vas spoznal.

DAj facebook ty ozran jeden :D......Naj popiseme :)

:-D :D poslem ti to do spravy :D

No pis chytro :) Aj Kacena nech posle aj Darinke aj ty ziadost nech sa neciti nestastna :D

tak ale najrpv mi posli ziadost.... ne?? nic nemam na FB..... poslal som ti moje meno do spravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to berem :) a to v udici si bol len o 10 bodov lepší ako ja :) tak to neviem kto bol teda druhý ked ja som mal 50 a ty 60 :):D tak to si mal jazdu až moc dobrú :) a na píle som bol tretí :) :) :) ja len tak som chcel vedieť informatívne že o kolko mi to ušlo :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...