Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5. ročník víkendového Slovenského zrazu - lodenica Piešťany 2013


pastorek

Recommended Posts

tak včera som aj ja prišiel domov v pohode, zraz bol super počasie vyšlo na výbornú, program bol super i ked som sa miestami cítil ako v škole prírode :D predvádzačky boli tiež super

ospravedlňujem sa, že som odišiel tak na rýchlo no rozbolela ma hlava a dosť veľa asi toľko slnka naraz nerobí dobre :)

a musim sa pochváliť.......celkom sa mi na zraze zadarilo

3.miesto v pílení dreva a 3. miesto v hode udicou (udicu som držal prvýkrát v živote v ruke) a nakoniec celkov 3 miesto na zraze :)

7177_4375154952157_1037658765_n.jpg

fotky pre užívatelou FB:

https://www.facebook.com/marek.duchovic/media_set?set=a.4375138591748.1073741825.1686579822&type=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bolo to popiči. Stano Mauacký Masár (306GTi6) spomínal, že byl hodne zábavný a aj náročný ten orieňťák predtým roky, škoda, sme sa nejak zhodli, že by sme si to dali radši než skákaní v měchu, ale každý deń neni nedela a po tem pátku by sa do teho aj tak nikomu nechcelo :-D

Ďekujeme pěkne, cítili sme sa výborne a neco mi ríká, že asi začnem chodit pravidelne :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...