Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak na to? Peugeot 405


skupko

Recommended Posts

Nevedel som kam by som tento dotaz mal umiestnit, snad toto je vhodne miesto :myslim

Takze, mozem si kupit od jedneho cloveka knizku "Jak na to? Peugeot 405" ta vsak bola pisana na modely do r. '93. Ja mam model vyrabany od r. '93. Oplati sa mi tu knizku kupit, resp. ake zavazne inovacie boli v novsich modeloch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě máš úplně jinej interier -> tapecy,přístrojovka,ovládací panel, elektroinstalace, ovládací prvky... takže z pohledu interieru se ti to určitě nevyplatí...

Co se motorů týče, takl nevim, ale určitě tam nějaký inovace budou, který starý modely neměly...

A exterier je relativně to samý, ale na to zručnější člověk manuál nepotřebuje, takže já bejt tebou, tak to nekupuju...

Jo leda tak za 50,- pro inspiraci.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo - ještě. když si zařídíš řádné členství, tak na stránkách P-Clubu jsou servisní manuály v PDF souborech a jsou docela pěkně přeloženýn a je v nich kromě dieslovejch motorů vše o novejch i starejch modelech... ;)

mal som to chut spravit, len som nevedel, co za manualy su k stiahnutiu, pokial su vsak od Hayes-a bez dieslovych motorov, tak tie uz mam zadara z netu, len tie pre dieslove modely je akosi problem zohnat...;)

vid :

A ku knizke:

Pokial je tam aj nova elektrika a interier, tak sa mi to fakt neoplati. A motor v \'93 by mal byt tiez novy 1.9TD sa zacal montovat az od \'93 (pokial sa nemylim :roll )

Tnx.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...