Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vycistit okruh ventilatoru + AC u 406


jack

Recommended Posts

Jednoduše… koupil jsem si pěnu na čistění klimatizace (350kč), nasadil jsem na ní takovou hadičku a pak tu hadičku jsem strčil co nejvíce to šlo do otvorů, kde jsou výdechy pro vzduch v kabině a mačkal jsem a ono to pěnilo jak blázen a pomalu jsem vytahoval hadičku ven ;) Pak jsem to stříknul do ventilátoru pod filtr a nechal to cca 40 minut než ta pěna úplně zmizela. Pak jsem zapnul klima na 10 minut naplno. Výsledek krásně voňavá klimatizace ;) Ps. Hlavně doporučuji mít otevřené všechny dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde a jakou znacku jsi koupil tu penu ? ( Praha )

btw. me prvni nastrik peny nepomohl uplne, potrebuju nastrik jeste jednou, ale nechce se mi kvuli tomu jezdit znovu az do tramtarakova ke kamaradovi... navic si nejsem jist, ze podruhy uz to bude OK. Klimatizace smrdela strasnym zpusobem, po prvnim nastriku je to vyrazne lepsi, ale je to stale po delsim startovani decentne citit.

[upravil dne 27.7.05 JunEAu]

[upravil dne 27.7.05 JunEAu]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JunEAu

Kde a jakou znacku jsi koupil tu penu ? ( Praha )

btw. me prvni nastrik peny nepomohl uplne, potrebuju nastrik jeste jednou, ale nechce se mi kvuli tomu jezdit znovu az do tramtarakova ke kamaradovi... navic si nejsem jist, ze podruhy uz to bude OK. Klimatizace smrdela strasnym zpusobem, po prvnim nastriku je to vyrazne lepsi, ale je to stale po delsim startovani decentne citit.

[upravil dne 27.7.05 JunEAu]

[upravil dne 27.7.05 JunEAu]

Kupoval jsem to v Centru Černý most (je tam takový malý krámek na auta), stála 350kč, ale jak se to jmenuje si už nepamatuji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se na to taky ptal - mají to v Autobenexu,a když jsem si to četl, tak podle návodu se pustí ventilátory (ne klima) a nastříká se to z motorovýho prostoru. Já jsem si to zatím nekoupil, protože k tomu mají ještě do 14 dnů přijít nějaký voňochy na pyl. filtr. tak čekám :D

Pravda je, že mám obyč. pyl. filtr a nejsem s ním spokojený. Nejspíš to pořeším jako Milhaus65 originálem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MilaS

Já jsem se na to taky ptal - mají to v Autobenexu,a když jsem si to četl, tak podle návodu se pustí ventilátory (ne klima) a nastříká se to z motorovýho prostoru. Já jsem si to zatím nekoupil, protože k tomu mají ještě do 14 dnů přijít nějaký voňochy na pyl. filtr. tak čekám :D

Pravda je, že mám obyč. pyl. filtr a nejsem s ním spokojený. Nejspíš to pořeším jako Milhaus65 originálem.

Fakt bych spíše doporučoval tu pěnu… ale lámat tě přes koleno nebudu :P Tady u toho se nic nezapínalo, ale až když to vyschlo tak jsem to zapnul ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maty

ve světě motorů o tom ted psali jak vyčistit výdechy atd a psali o pěně, či spreji, nedřív se má začít vstupem vzduchu a koncit výdechy v kabině

číslo SM nevím ale je to tak 2týdny zpátky co to vyšlo

To číslo mám, takže mohu neskenovat a dát na web ;) pro názornou ukázku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem autíčku udělal radost (a hlavně sobě) :-) Konečně jsem koupil tu pěnu, u nás mají \"Professional AIRCO CLEANER\". Vyrábí to MOTIP, sprey o obsahu 400ml je na jedno čištění a stál mě 278,--Kč.

Teď auto voní :super Uvidím, jak dlouho. Když už jsem byl v tom čištění, tak jsem jednou vlhčenou utěrkou otřel palubku a večer zajedu na myčku :mrk Tolik péče o čistotu u mě ještě nezažilo :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...