Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ozzyho 5008


ozzy1

Recommended Posts

Nad koly jsem dlouho rozmýšlel, na netu jich je nepřeberné množství. Pak se ale na fóru objevila nabídka od člena PEKY a bylo rozhodnuto.Jsou to originály Peugeot.Ty samé má i Moral3z. Pouze jsem musel docílit zapsání 17\" do velkého TP, jelikož mám tu rádoby eko verzi na eko pneumatikách a tam to oficiálně nejde. A já říkám jde, ale musí se vědět jak na to.

Jinak děkuji za pochvalu.

Stejně mám největší radost z té černé střechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné auto s krásnou barvou a pohodovým řidičem ... jak je možné, že tu vlákno nebylo dříve? :D

Hockenheimy jsou krásné, taky jsem tu na ně koukal, já je neměl na co dát. Na klubu je Hockenheim mánie, ale myslím, že je to dobře. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radim.1008-my na to auto nedáme dopustit. Sklopíš sedačky a máš stěhovák.Velice praktické auto pro rodinu. A v porovnání třeba s koncernovými auty je v plné výbavě za daleko nižší peníz, kor v dnešní době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Džůny

Je to moc hezké auto. Kolem jedné bílé chodím tady v Olomouci a nikdy nezapomenu se podívat. Až bude v plánu rodina, tohle bude určitě ve výběru. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...