Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vecicky Peugeot


kevinlaca

Recommended Posts

Zdravim pani,

Dlho som hladal na nete vecicky znacky Peugeot.

Bohuzial neuspesne... :( Nasiel som hodinky Peugeot- ale nie original...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7598401&tab=14

a chcel by som sa opytat ci mate niekto snimi neaku skusenost?...

A ked je to tema POKEC, tak:

Dnes som sa nudil a napadlo ma ze mam niekde klucenku Peugeot (leva) a zavesil som ho na retiazku :) vypada to fakt dobre :D sice neviem co mi to urobi so striebornou retiazkou, ale necham ho tam zatial :)

ak mate zaujem tak zajtra by som Vam pridal foto ako to vyzera :)

Vlastne tricka Peugeot uz mam(vlastny navrh), hodinky planujem a este neake topanky Peugeot by boli dobre :D ale nikde ich neviem najst :( Doteraz som mal Puma France, ale uz su znicene :D

Neake napady ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, ty hodinky v odkazu mam take ...

ale primo v peugeot avenue na champs elysees v parizi jsem si, krom jinych vecicek, koupil hodinky original peugeot ... to ti asi moc nepomuze, ale ja se aspon pochlubim :D

[upravil dne 14/4/13 20:17 od BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak už jsem dělal pár edicí hodinek pro různé příležitosti - třeba pro doktory a pod. Kdybych měl čas mohl bych třeba někdy přes prázdniny nějakou edici navrhnout. Úprava je to jednoduchá, ale museli bychom se shodnout na nějakém jednotném vzhledu aby se dělalo alepoň třeba 10 ks. Já bych samozřejmě preferoval kvalitní, mechanické a chlapsky masivní hodinky - né něco takového jako je v odkazu ale to je vcelku jedno. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak podobná Čína jako je v odkazu stojí řádově od 10-ti USD opravdu kvalitní hodinky cca 150 USD, ale uměl bych sehnat i kolem 100 USD + něco úprava. Nicméně na 1000% říkám, že dříve než v Srpnu na to nesáhnu ;)

Tak pokud bys dokázal něco zajímavýho pořešit v cenách okolo těch 150USD tak bych do toho šel taky. A byl bych určitě za mechaniku, to se mi zdá pro takovou příležitost daleko vhodnější:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem na netu mraky hodinek Peugeot... Ale budu upřímný, jak může někdo za vcelku šunty vysolit tolik peněz jen proto, že je na pozadí nápis Peugeot nebo lvíček? :myslim Jo, pro fandu to je něco, ale.... Když už takové hodinky tak nějaké masivní, jak psal kobliha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...