Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mňau - Haf, aneb oběd v Berouně na srazu


MilanF1

Recommended Posts

Dnešní sraz na Berounsku je již za námi, jsme plni pocitů, ale všichni chceme veřejně poděkovat členovi \"punkac\", který nám doporučil restauraci U Tří korun.

Na náměstí jsem baštil U Tří Korun a bylo to moc dobrý...

Je to klasická česká lepší hospoda, kde dostaneš denní menu stejně jako chutný minutky či saláty.

Bohužel punkac na sraz nakonec nedorazil, skolila ho nemoc :(

1024x640http://nd06.jxs.cz/601/542/808fd48f7a_92519243_o2.jpg[/img]

Punkac za to nemůže, z české je nyní čínská. :D

Všichni jsme to přežili, ač někteří strávili delší dobu na onom místě.

Ale není nad to mít psí salon nad čínskou restaurací ... zajímalo by mě, zda úzce spolupracují. :D

[upravil dne 14/4/13 00:16 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja muzu rict, ze to je vlakno uplne o hovne, v mem pripade uplne o sracce. ale asi pupkac nevedel, ze se z toho stala cina. ja to taky necekal..... :(. zase na druhou stranu to bylo vtipny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase na druhou stranu, kdyz neco rezervuju a do telefonu to na me mluvi vjetnamsky?, tak je asi taky neco spatne... ale co, stalo se. me chutnalo, ale bricho to nejak nedalo. Konec koncu jsem ted jedl i v polsku kde co a brisko neni zvykly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem tam volal, zvednul mi to chlap okolo 45 let, ČECH! Že jsem se skutečně dovolal do restaurace U Tří korun, ale že nahoru do kanceláře. On, že to předá \"dolů\" a oni mi zavolají a dohodnou se mnou na podrobnostech. Pak mi volala vjetmanka, a ptal jsem se jí, zda je to restaurace U Tří korun, ona, že ano a zda nám mají připravit i nějaké víno, když je nás tolik. Prostě mě nenapadlo, že to bude čínská restaurace (i vzhledem k tomu vínu), jenom jsem si říkal, že provozní bude vjetnamka.

Nakonec si myslím, že to nebylo špatné, i u Číňana to bylo dobré a komu se tam nechtělo, šel do Selského dvora na české jídlo (v tu chvíli bychom se tam ale všichni bez rezervačky nevešli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jacobsoon: My v tom selském dvoře byli před dvěma lety a slušné jídlo, nic hrozného, ale žádná klasa. Chtěl jsem oběd tam, jenže zde na klubu mě lidé odrazovali - hlavně Tommy002 - který je Berouně prý každý víkend. Stalo se, byla alespon zábava ... ač to Scratův žaludek nepobral :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...