Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mňau - Haf, aneb oběd v Berouně na srazu


MilanF1

Recommended Posts

MilaneF1, víš co, jdi k čertu :aut Psal jsem ti, kdy jsem tam byl naposledy a žádnej čínskej bufáč to nebyl, že se to za tři roky od mé poslední návštěvy změnilo jsem nevěděl. Předpokládám, že někdo, kdo se chlubí IQ v životopisu, si ověří, kam jede a hlavně co tam vařej!!!

Jinak tu rýmičku jsi si mohl odpustit ty ekonome :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, psi salon, pry obojky a oblecky, ale psa odtamtud nikdo vychazet/vybihat nevidel :D

Ja osobne uz parkrat u cinana (jineho pochopitelne) byl a ani tento nebyl spatny. Zadna velka bomba, ale ani nic katastrofalniho... Taky jsem si vsiml, ze personal toho podniku byl z naseho poctu (i pres rezervaci) nakonec vic vykolejenej nez my z jejich \"klasicke ceske\" kuchyne :D

No ale konec dobry, vsechno dobre... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac: Asi to fakt změnilo majitele a z české se stala čínská. Nicméně i přes některé žaludeční potíže to dopadlo dobře. Ty přeci nemůžeš za to, že se mění typ restaurace. Změnu jsem nečekal, když tam vařili velmi dobře.

Tímto vláknem jsem chtěl ukázat, že se vždy nedaří a samozřejmě odpovědnost padla na mě. Já jsem to objednával. To víš, že jsem si říkal: \"Blbě, měl sis to pořádně ověřit.\"

S tou rýmičkou jsem to asi fakt přehnal, ale v té chvíli mě napadlo, žes asi věděl, proč nepřijet. Ale je jasné, že tím důvodem nebyla ta restaurace. :papa

EDIT: Upravil jsem první příspěvek, aby si punkac nemyslel, že proti němu něco mám.

[upravil dne 14/4/13 00:06 od MilanF1]

[upravil dne 14/4/13 00:17 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepší čína než býti o hladu ,chodím do čínské hospody a řeknu jídlo je za dobrou cenu a dá se to jíst

Čína je především neskutečný sajrajt, jedna jak druhá, postavená na šíleném obsahu glutamanu, výborná vstupenka ke zdravotním problémům. Tohle nikdy nepochopím, do pitomý plechovky byste olej Starline nenalili a ještě ho měníte dřív než je potřeba, přitom je to jen spotřební hromada plechu, co stejně skončí za pár let ve sběrně, ale co žerete je vám šumák, přitom na tom záleží zatraceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...