Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nesvítí světla


Majky666

Recommended Posts

Ahoj chlapi, mám jeden takový problém ale nikde jsem ho zde nenašel.

nesvítí mi na 406 1.9 td potkávací světla.

Nastartuji motor, zapnu si páčkou na obrys ,to je ok , zapnu potkávací a nic se nestane i kdybych se na hlavu stavěl, zkoušel jsem pročistit všechny štekry na světla , koulal na pojistky, mrknul se na rele svetel a furt ni, zahada však je že mi svítí dálková světla bez problému.

Nemáte někdo s tím zkušenosti ?

Všem díky moc za odpověd.:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

koukal jsem na schéma,žádná relé tam není je to spínaný páčkou , kontrolka světel svítí na palubce? jinak pojistky jsou to č 20 č 23

[upravil dne 13/4/13 09:23 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj kontrolka fajne , ta svítí jako divá, napadlo mě zda-li to není v tý páčce jak se přepínají světla , ale tam se mi nechce moc lezt (tam pujdu v opravdové nouzi) je to pěkne zkomolený,

mohl by jsi mi prosím poslat schema tech svetel na email ? (misa.uhlir007@seznam.cz) diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

z páčky jde drát do pojistek a tu se rozvětvuje na pravy a levý a kontrolku /jsou 3 pojistky/ a další drát jde na kontrolku a pojistek dálkových/2 pojistky/ ,takže pokud se podíváš na schéma poj F5 kontrolka svítí jen poj F23 F20 to jde do světel, problém bude za pojistkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

zkusil bych proměřit zda je na pojistkách napájení ,nevím jak se vyznáš v elekto ale podle schéma je to jednoduchý

mimochodem máš na mysli 406?jak píšeš nebo v podpisu máš 306

[upravil dne 13/4/13 09:48 od servisman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nechci se hádat NENÍ tam pokud rozumíš schématum je ti to snad jasný. Žádné relé tam není ani na tlumený ani na dálkový,proto se stává že odcházejí páčky .Taky jsem se divil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Jsem ti psal v páčce to nebude protože jde kabel od páčky k pojistkám ,kde se to rozděluje na kontrolku a světla ,kontrolka ti jde takže páčka je OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi , tak včera jsme na to vlítli a zjistily jsme to že byly přerušený takový dva malý kablíky , co vedou od žárovek myslím že byl jeden hnědý a druhý žlutý.

Demontovali jsme celou optiku a pak jsme se dostali k pěknému svazku kabelů, jeden z nich byl pěkně zoxidovaný a přerušený , takže výměna a parádně svítí :P Jupííí :)

akorát co mě mrzelo bylo že jedna ze žárovek uplně schořela , i to zatmavování na špičce už tam skoro ani nebylo :/ ale dal jsem novou a vše šlape tak jak má :D:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...