Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Při brždění se klepe volant


Guest MMMMM

Recommended Posts

Koukám že je nás víc, mě to začalo dělat to samý, už podruhý. Poprvé mi vyměnily kotouče a bylo to ok. Teď jsem najel cca 15tis a začalo to znovu. Při brždění vibruje pedál i volant. Přijde mi že to začne dělat když se brzdy zahřejou. Kola mám vyvážený,kdyby nebyli tak to hází i normálně při jízdě. Geometrie je taky dělaná. Před tou první výměnou kotoučů jsem s tím problém neměl, budu s tím muset zajet do servisu. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámošovi to dělalo dost extrémě na BMW E30 (byly to gumy), teď to dělá mírně (asi kotoučë).. jinak bych nechal zkontrolovat poloosy, ložiska poloos, čepy řízení, spodní čepy, tlumiče...

Btw: spatný tlumiče dokážou poškodit vše co sem nahoře popsal, nepodceňujte tlumiče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Tak je vyreseno,sjeli znovu kotouce na soustruhu a dobry (pripominam ze byly nove,asi nejake mrchy)

Jo znamy mi rikal, ze si koupil nejake obyc kotouce, a po prvnim prudkem brzdeni se mu zvlnily...tak je vyhodil, koupil si kvalitni (tedka uz nevim presne jake..bremba ?) a naprosta pohoda...nektere veci delaji z materialu, z ktereho bych ani vazaci drat neudelal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...