Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Průměr čepu zadního náboje na 206 a na 306


Landys75

Recommended Posts

Ahoj, mám takovej menší dotaz, sehnal jsem si dozadu na 206ku kotoučový brzdy, ale při nasazování náboje na čep jsme zjistili, že ten čep je na původních bubnovejch brzdách krátkej. Nikde teď ale na netu nemůžu najít ten delší čep na 206ku ale našel jsme ho na 306ku, na obrázku vypadají stejně. Ten origo z bubnů má 132mm a ten delší z 306ky na kotouče má 145mm délku, jen prostě nevím jestli jsou průměrově stejný a jestli je to možný zaměnit. Díky za odpovědi.

pro představu:

206: http://www.auto-francie.cz/zbozi/4456/CEP-NABOJE-KOLA-ZADNIHO-206-SW-1-4-HDI.htm

306: http://www.auto-francie.cz/zbozi/43029/CEP-NABOJE-KOLA-ZADNIHO-306-2-0-HDI.htm

[upravil dne 12/4/13 11:46 od Landys75]

[upravil dne 12/4/13 11:46 od Landys75]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpovědi, už jsem to zjistil přes známýho co dělá nápravy, ale dík, je to stejný. teď bych ještě potřeboval sehnat vymezovací kroužky na ty čepy, co se dávaj mezi rameno nápravy a náboj, ale asi jedině nějaký vrakoviště a nebo kdyby někdo byl tak ochotnej a třeba měl tu nápravu rozebranou a změřil mi rozměry toho kroužku tak bych si je nechal vyrobit, co nenajde se někdo?? :-) moc by mi to pomohlo

[upravil dne 13/4/13 06:36 od Landys75]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...