Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konfigurace dálkového ovládání na 406


pomtom

Recommended Posts

ZDravím všechny,

po přečtení několika diskuzí na téma spárování dálkového ovladače po výměně baterie jsem stále bez funkčního dálkového ovládání.

mám 406 break 1,8 16V 85kW 10/2000 s jednotlačítkovým klíčem

když dám klíč do první pozice a zmáčku zamykací tlačítko, tak cca 10sekund bliká a pak zhasne a začne svítit trvale

[upravil dne 12/4/13 10:43 od pomtom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Trochu oživím tohle téma. Vyměnil jsem akumulátor v autě a přestalo mi fungovat dálkové ovládání. Jedná se o nový model s dvoutlačítkovým klíčkem. Zkoušel jsem klíček znovu spárovat podle manuálu, ale bez úspěchu.:( Přitom akumulátor jsem měl v minulosti odpojený několikrát a nic takového se mi nikdy nestalo. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl aku samozřejmě také odpojený mnohokrát a nikdy jsem s tím problém neměl. Baterií v ovladači jsem měnil v zimě, takže tam by problém být neměl. Navíc v sobotu jsem zamkl auto na nějakých 20 metrů přes okno a včera, před výměnou aku, jsem auto dálkovým normálně odemkl. Jenže po připojení nového aku už ani ťuk. Přitom všechno ostatní normálně funguje. Vypadá to, že mi nezbude nic jiného, než vyrazit do servisu...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Já jsem měl aku samozřejmě také odpojený mnohokrát a nikdy jsem s tím problém neměl. Baterií v ovladači jsem měnil v zimě, takže tam by problém být neměl. Navíc v sobotu jsem zamkl auto na nějakých 20 metrů přes okno a včera, před výměnou aku, jsem auto dálkovým normálně odemkl. Jenže po připojení nového aku už ani ťuk. Přitom všechno ostatní normálně funguje. Vypadá to, že mi nezbude nic jiného, než vyrazit do servisu... :(

Trochu oživím toto téma. Stalo se mi to samé. 

Povedlo se ti problém nějak vyřešit případně jestli jsi byl v servisu, co udělali. Nebo jestli ví někdo jiný. Klíčem to normálně odemykat jde. Jen ne tim dálkovym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
V 12. 4. 2013 at 18:47, Driver napsal:

U jednotlačítkového ovladače by mělo stačit jen nastartovat, tlačítko nemačkat a zase motor vypnout. U dvoutlačítkového ovladače se po zapnutí zapalování stiskne tlačítko pro zamčení a následně se zapalování vypne a vytáhne klíček.

Super návod 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...