Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antipollution fault


fox111fox

Recommended Posts

Ahoj všichni,

Moje 307 1.6 benzín mi hlásí A fault a to při jízdě po dálníci,kdy to trošku rozjedu cca 150km/h.Diag hlásí -chudá směs.

Mechanik měřil tlak v paliv. soutavě a zjistil,že je o 1/3 menší než má být.Prý to bude čerpadlo.

Je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim..som na tomto fore novy, ale rozhodne nieje nova chyba mojho auta ako tak pozeram.

Uz asi mesiac mam na displeji chybu Antipollution fault. Pripojil som diagnostiku a vyhodilo mi to chybu P0105 MAP senzor.

Zakupil som uz novy senzor a vymenil som ho, bohuzial chyba stale pretrvava.

Aby toho ale nebolo dost tak motor robi dalsiu neprijemnu vec ktora bola spomenuta v inom vlakne a to ze az do dosiahnutia teploty 70 stupnov samovolne zdochyna kedze nevie udrzat volnobezne otacky.

Moze to byt sposobene nefunkcnym senzorom alebo je to pravdepodobne uplne nezvysla zavada?

Za akykolvek napad dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

zdravim auto mi pise atipollution fault a ide len v nudzovom rezime je to peugeot 307SW 2003 2.0 79kW a na diagnostike pise P1458 Elektromagnetický ventil chladicího okruhu - rozpojený obvod nebo zkrat obvodu na kostru P1135 Deaktivacni zarizeni 3.pistu –zkrat obvodu na kostru nebo rozpojeny obvod P1402 Obvod klapky elektromagnetického ventilu EGR - zkrat obvodu na kostru nebo rozpojený obvod P0243 Obvod elektromagnetického ventilu plnicího tlaku turbokompresoru - rozpojený obvod nebo zkrat obvodu na kostru P1451 Variabilni privod rozdelovace, ventil prepinace : zkratovane spojeni k uzemneni nebo otevreny obvod P0403 Obvod elektromagnetického ventilu EGR - rozpojený obvod nebo zkrat obvodu na kostru

Zdravím ! Vím že je tady toho už hodně a přečetl jsem snad vše. Píše mě to ty samé závady + P0380 obvod přídavného topení-zkrat obvodu na plus-pól baterie. Auto jsem koupil, najel tak 300km, vyměnil olej+filtr a začalo to zlobit. Vyměnil jsem palivový filtr, pročistil FAP, zkontroloval EGR, mezítím ještě porucha ABS kterou jsem už taky odstranil... Proměřil jsem žhavičky (1špatná) tak po neděli vyměním. Bohužel auto pořád v nouzovém režimu ale jezdit musím, v servise jsem objednaný až za více než měsíc. Je někdo kdo dokáže poradit nebo opravit ? Díky  Luboš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, možná se budu s někým opakovat, ale mám drobný problém. Od podzimu do jara mi nepravidelně naskakovala známá hláška Anti..., ale auto do nouzáku nepřešlo. Stačila svižnější jízda domu (asi 4km) a další start bylo po závadě. Když mi vyčítali diagnostiku, tak tam byly 2 závady (bohužel čísla si nepamatuji): EGR ventil a čidlo teploty výfukových plynů. Skusil jsem závady i preventivně vyčíst než se objevila hláška, ale byly tam pokaždé obě. Můžete mi skusit poradit, co vyměnit? Díky

 

P307 1,6Hdi/80Kw asi s FAPem

Upraveno uživatelem kvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

IMG_20180730_075242.thumb.jpg.1a09e05d2bb3d8a318be843b7bed7d3d.jpg

V 25. 4. 2011 at 22:56, HonzaZ napsal:

Přesněji řečeno vylezla tato hláška a z ní mi vyšlo, že je to škrtící klapka.

post-25780-14109616896382_thumb.jpg

Ahoj mám stejný problém. Při 128km/h na 5 stupni mi to pipne rozsvítí kontrolka a auto zhasne. Diagnostika vypíše stejnou chybu p1632 chyba ještě nezapsaná do registru. Takže když vyměním tu škrtící klapku nebo vyčistím tam by to mělo být OK ? Moc dík https://www.peugeot-club.com/uploads/monthly_2018_07/IMG_20180730_075242.jpg.b2c6def6de4fdb8b48a061b2720a9c9d.jpg

 

Upraveno uživatelem koupi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 5. 6. 2014 at 17:47, Mystero233 napsal:

Zdravim..som na tomto fore novy, ale rozhodne nieje nova chyba mojho auta ako tak pozeram.

Uz asi mesiac mam na displeji chybu Antipollution fault. Pripojil som diagnostiku a vyhodilo mi to chybu P0105 MAP senzor.

Zakupil som uz novy senzor a vymenil som ho, bohuzial chyba stale pretrvava.

Aby toho ale nebolo dost tak motor robi dalsiu neprijemnu vec ktora bola spomenuta v inom vlakne a to ze az do dosiahnutia teploty 70 stupnov samovolne zdochyna kedze nevie udrzat volnobezne otacky.

Moze to byt sposobene nefunkcnym senzorom alebo je to pravdepodobne uplne nezvysla zavada?

Za akykolvek napad dakujem.

Zdravim, muzu se zeptat jak jste vyresili zavadu P1458 - Zavada elmag.ventilu chladici kapaliny? Diky Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...